Connect with Us

VIDEO- Soni Malaj feston 40 vjetorin e lindjes/ Këngëtarët që ndezën atmosferën

Showbizz

VIDEO- Soni Malaj feston 40 vjetorin e lindjes/ Këngëtarët që ndezën atmosferën

Publikuar

-

Soni Malaj është një këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Një ditë më parë ajo ka festuar 40 vjetorin e lindjes në një festë tejet të madhe.

Në ditëlindjen e saj ishin të ftuar shumë kolegë të saj të njohur të cilët kanë ndezur atmosferën.

Ndër këngëtarët që u kujdesën që kjo natë të ishte e paharruar për Sonin ishin Aurela Gaçe dhe Sinan Hoxha, të cilët kanë kënduar së bashku me Sonin.

LEXO EDHE:  “Si sot një vit më parë…” Elvana Gjata poston imazhet emocionuese në ditëlindjen e 32-të

Së fundi Soni ka publikuar një video me një nga momentet kulminante të festës, ku shfaqet para tortës dhe para saj qëndrojnë miqtë dhe familjarët të cilët i këndojnë këngën e ditëlindjes./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ 🦂 (@soni_malaj)

cna, lajme, showbizz
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  “Si sot një vit më parë…” Elvana Gjata poston imazhet emocionuese në ditëlindjen e 32-të

LEXO EDHE:  “La dhimbjen e tij mënjanë për të më përkrahur”/ Soni Malaj flet për marrëdhënien me Flori MumajesinKujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata një natë më parë ka qenë shumë e tensionuar mes Fifit dhe Granitit. Ky i fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia pas përplasjes me të gjithë banorët.

Gjatë mbrëmjes, Big Brother krijoi një lojë me shishe, ku banorët duhet tu drejtonin pyetje njëri-tjetrit.Graniti ka pyetur Fifin se cilin prej banorëve do ta shohë jashtë dhe pse. Fifi i është përgjigjur duke thënë se do të shohë jashtë veten pasi po e lëndon atë.

LEXO EDHE:  ‘Misioni im’/ Rrëfehet Basha

LEXO EDHE:  Hidhet nga kati i 8-të i pallatit e reja nga Fieri/Çfarë thotë i dashuri i saj

Kjo përgjigje ka emocionuar Granitin, i cili ka mbetur pa fjalë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar ka patur debatet të ashpra mes Granitit dhe banorëve. Të gjithë janë kthyer kundër tij, duke e sulmuar përsa i përket raportit të tij me Fifin.

Sipas Granitit, raporti me Fifin e ka penalizuar në lidhje me banorët e tjerë, të cilët sërish i ka vënë në dukje se e ka përdorur Fifin për lojë.

Pas debatit me të gjithë banorët, Graniti mori vendimin për të dalë nga shtëpia pasi e ndjente veten si ta padëshiruar brenda në shtëpi.Më pas, Iliri, Sabiani dhe Kledi e kanë bindiur Granitin të qëndrojë. Situata ka shqetësuar shumë Fifin, e cila në një bisedë me Beatrix është shprehur se nuk ishte normal situata e ndodhur më parë, ku 13 vetë iu sulën Granitin.

LEXO EDHE:  “La dhimbjen e tij mënjanë për të më përkrahur”/ Soni Malaj flet për marrëdhënien me Flori Mumajesin

LEXO EDHE:  “Si sot një vit më parë…” Elvana Gjata poston imazhet emocionuese në ditëlindjen e 32-të

Sidomos ai muhabeti që u bë, 13 vete në krye atij. Ishte diçka e padrejtë prej tyre, jam shumë e zhgënjyer nga ata. 10 minuta më parë je i padëshirueshëm, pasi Graniti mori valixhet, gjithë ne të duam”, shprehet Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE