Connect with Us

Rrëfimi rrëqethës i Vanessa Bryant/ “Lajmin për vdekjen e bashkëshortit e mora nga rrjetet sociale”

Showbizz

Rrëfimi rrëqethës i Vanessa Bryant/ “Lajmin për vdekjen e bashkëshortit e mora nga rrjetet sociale”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bashkëshortja e Kobe Bryant, Vanessa Bryant, ka treguar se lajmin për vdekjen e bashkëshortit e ka marrë përmes rrjeteve sociale nga lajmërimet që i kanë shkuar në telefon të cilat thonin “RIP Kobe”.

Për këtë arsye ajo ka paditur Departamentin e Sherifit të Los Angjelosit për shkelje të privatësisë dhe për neglizhencë.

Vanessa thotë se oficerët kanë shpërndarë fotografi nga skena e aksidentit, duke përfshirë trupat e Giannas dhe Kobës.

LEXO EDHE:  Manastirliu jep lajmin e bukur/ Çifti nga Peshkopia bëhen me trenjakë

Unë po e mbaja telefonin sepse po tentoja të kontaktoja me burrin tim dhe të gjitha ato mesazhe filluan të vinin në telefon duke thënë “RIP” Kobe. Jeta ime kurrë nuk do të jetë e njëjtë pa burrin dhe vajzën time”, ka thënë ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Tashmë në të gjitha kinematë/ Çfarë duhet të dini për filmin e Drilon Hoxhës “Shkëmbimi”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Premiera e filmit shqiptar “Shkëmbimi”, nga Drilon Hoxha u zhvillua ditën e djeshme.

Subjekti i filmit flet për jetët e ndryshme të dy vëllezërv, njëri jeton në Shqipëri e tjetri në Amerikë. Rrugët e tyre bashkohen në momentin që trashëgohen pronat. Në film do të hasim edhe praninë e figurave të njohura të për publikun si Ermal Mamaqi, Arjan Konomi, Erik Lloshi dhe Stine

“Filmi në fakt ka të bëj me pronat, me dashurinë se sot na ka humbur dashuria me njëri-tjetrin. Ka nga pak komedi, pak aksion, si jeta jonë e përditshme”,– është shprehur producenti dhe regjisori Drilon Hoxha.

LEXO EDHE:  Mediat e raportuan se kishte humbur jetë/ Reagon për herë të parë Mirush Kabashi: Ja si e përjetova lajmin

LEXO EDHE:  'Kapërcejnë' shifrat e të infektuarve me Covid/ Arrin në mbi 1250 numri i viktimave

“Eshtë tjetër gjë nga komeditë që kam bërë unë, megjithatë shpresojmë të kemi bërë diçka, le t’ja lëmë filmit ta shohim”,- tha Cekja.

Filmin tim “Zgjoi”, i cili ka bërë namin në të gjitha festivalet Evropiane nuk e kam parë akoma. Kam ardh te Driloni që t’i jepim një përkrahje, një mbështjetje si gjeneratë e vjetër, që të merret me këtë zanat se është shumë e vështirë”, është shprehur gjithashtu CunLajçi../CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drilon Hoxha (@drilonhoxha)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Po tani çfarë ndodhi?/ Fifi ‘shpërthen’ sërish në lot

Publikuar

-

Nga

cna ;ajm show

Gjatë mbrëmjes së sotme në “Big Brother Vip” Donaldi ka rrëfyer se ai dhe Arjola para disa ditësh kishin bërë një plan që të trembin banorët. Ky plan sipas Donaldid nuk u zbatua kurrë për shkak se Arjola pati një makth po atë natë dhe kjo pengoi që ky plan të realizohet.

Ndërkohë që Donaldi po tregonte të gjithë këtë Fifi reagoi shumë e revoltuar. Madje në një moment ajo nisi të qante dhe tha se nëse ata do të kishin realizuar atë plan ajo nuk do mund të flinte e qetë.

LEXO EDHE:  Video/ Rrjetet sociale “kryqëzojnë” Ramën

LEXO EDHE:  Video/ Rrjetet sociale "kryqëzojnë" Ramën

‘’Ne i kemi treguar problemet tona, nëse ajo do të bëhej unë nuk do të flija dot’’, është shprehur Fifi dhe më vonë është larguar duke qarë./CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Një teze seksi si Jehona Dreshaj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jehona Dreshaj, motra e modeles Afërdita Dreshaj është gjithashtu një nga vajzat më të komentuara të showbizit.

Në instagramin e saj ku numëron mijëra ndjekës, Jehona shpesh herë poston foto shumë provokuese të cilat pëlqehen dhe komentohen pafund.Së fundmi ajo ka postuar një foto duke mbajtur në krahe djalin e motrës së saj, Afërditës.

LEXO EDHE:  Video/ Rrjetet sociale “kryqëzojnë” Ramën

LEXO EDHE:  'Kapërcejnë' shifrat e të infektuarve me Covid/ Arrin në mbi 1250 numri i viktimave

Jehona ka zbuluar barkun e palestruar dhe format trupore perfekte e veshur me të zeza dhe ne padyshim mund të themi se Jehona është tezja më seksi që na kanë zënë sytë./CNA.al

LEXO TE PLOTE