“Nuk kam nerva…”/ Debat i nxehtë mes Palomës dhe Ilirit

24 Tetor 2021, 14:27, Lifestyle CNA
“Nuk kam nerva…”/ Debat i nxehtë mes Palomës dhe

Në shtëpinë e Big Brother Vip kanë nisur debatet dhe ngacmimet mes banorëve.

Së fundi ka patur një debat mes Palomës dhe Ilirit. E gjitha kjo ka nisur pasi Iliri është shprehur se e shqetësojnë shumë pëshpërimat e Palomës dhe Monikës gjatë natës.

?Nuk kam nerva të dënohem dhe as të mos fle prej pëshpëritjeve të tua?, është shprehur Iliri.

Nga ana tjetër, Paloma ka ngirtur zërin duke tëhën se nuk është vetëm ajo që flet dhe se nuk duhet të ankohet vetëm tek ajo.

?Nuk kam qenë vetëm unë, ankohu edhe tek të tjerët, mos mu drejto vetëm mua dhe jo me atë lloj komunikimi, mos u trego harbut?, i është kthyer Paloma./ CNA.al

Lajmet e fundit nga