Connect with Us

“Nuk kam nerva…”/ Debat i nxehtë mes Palomës dhe Ilirit

Showbizz

“Nuk kam nerva…”/ Debat i nxehtë mes Palomës dhe Ilirit

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në shtëpinë e Big Brother Vip kanë nisur debatet dhe ngacmimet mes banorëve.

Së fundi ka patur një debat mes Palomës dhe Ilirit. E gjitha kjo ka nisur pasi Iliri është shprehur se e shqetësojnë shumë pëshpërimat e Palomës dhe Monikës gjatë natës.

Nuk kam nerva të dënohem dhe as të mos fle prej pëshpëritjeve të tua”, është shprehur Iliri.

LEXO EDHE:  Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ "Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë"

Nga ana tjetër, Paloma ka ngirtur zërin duke tëhën se nuk është vetëm ajo që flet dhe se nuk duhet të ankohet vetëm tek ajo.

Nuk kam qenë vetëm unë, ankohu edhe tek të tjerët, mos mu drejto vetëm mua dhe jo me atë lloj komunikimi, mos u trego harbut”, i është kthyer Paloma./ CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  Prova javore/ Einxhel dhe Beniada ‘elektrizojnë’ atmosferën, bëjnë Twerk në sy të banorëve

LEXO EDHE:  Arbana Osmani shuan kuriozitetin/ Zbulon se cilët do të jenë dy opinionitët e Big Brother Vip

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  Prova javore/ Einxhel dhe Beniada ‘elektrizojnë’ atmosferën, bëjnë Twerk në sy të banorëve

LEXO EDHE:  "Pse ishte Renea te Teatri Kombëtar?"/ Rama debat me gazetaren: Harruan t’ju pyesin ju

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

LEXO EDHE:  “Je bërë si pleqtë nga liqeni”/ ‘Plas’ sërish mes Einxhel dhe Ilirit 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE