Connect with Us

Bashkëshortja e tij u bë xheloze për vajzat e “Big Brother”/ Iliri merr vendimin e papritur

Showbizz

Bashkëshortja e tij u bë xheloze për vajzat e “Big Brother”/ Iliri merr vendimin e papritur

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bashkëshortja e balerinit Ilir Shaqiri gjatë spektaklit të “Big Brother” vendosi të hynte në shtëpi dhe të fliste me atë në lidhje me raportet e krijuara mes tij dhe vajzave të shtëpisë.

Ajo shfaqi dukshëm xhelozinë ndaj bashkëshortit dhe kjo ka bërë që edhe Iliri të marë masa që mos ketë më vend për diskutime.

Pas takimit me bashkëshorten, Iliri ka vendosur të largohet nga disa vajza brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Gjatë një bisede ai i ka thënë Sabianit dhe Fifit se përveç raportit me Fifin, Monikën dhe Arjolën nuk do të mbajë kontakte të afërta me asnjë njeri tjetër.

LEXO EDHE:  ‘Zot mi rikthe mbrapsht orët e jetës që humba’/ Çfarë ka ndodhur me Kejvinën

Më tej ai ka theksuar se do të gjendet gjithmonë disa metra larg vajzave, pasi bashkëshortja ishte e mërzitur nga raporti i tij me Beniadën apo vajzat e tjera.

Nuk e dimë nëse kjo do të zgjatë për shumë kohë apo do funksionojë që bashkeshortja e tij të mos ndihet më xheloze. Na mbetet vetëm të presim dhe të shohim nëse do të ketë më reagim nga ajo./CNA.al

cna lajm show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix “çmendet” pas vetes: O shalë e bukur, o yll

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj është një nga banoret më të komentuara të Big Brother për lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Por përveç kësaj është vajza që kujdeset më së shumti për pamjen e jashtme, pasi gjithnjë jo vetëm në prime, por edhe në ditët e zakonshme ajo shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse merr komplimenta nga banorët e shtëpisë, për Trixën duket se nuk janë të mjaftueshme dhe sot gjatë një bisede me banorët ka falenderuar nënën e saj për këmbët e bukura që i ka dhuruar si dhe nuk ka ndaluar së bëri edhe më shumë komplimenta vetes.

LEXO EDHE:  “Nuk i njeh askush”/ Fifi “shpërthen” kundër banorëve të “Big Brother”

LEXO EDHE:  ‘Zot mi rikthe mbrapsht orët e jetës që humba’/ Çfarë ka ndodhur me Kejvinën

Mami faleminderit për këmbët e mira që më ke dhënë. Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë. O shalë e bukur, o yll” është shprehur Beatrixa./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur”/ Ermal Mamaqi pjesë e Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi ka bërë me dije se të martën do të nisë rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur, të Big Brother.

Teksa ka publikuar një foto me Arbana Osmanin, krahas shkruan: “Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao.”

LEXO EDHE:  Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroiShumë prej ndjekëse mendojnë se kjo është një shaka e aktorit, por ajo që mund të ndodhë është që Ermali të jetë surpriza për ndonjë nga banorët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  ‘Zot mi rikthe mbrapsht orët e jetës që humba’/ Çfarë ka ndodhur me Kejvinën

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE