Connect with Us

Antonia e “Përputhen” shpërthen në lot/ “I kërkoj ndjesë mamit”

Showbizz

Antonia e “Përputhen” shpërthen në lot/ “I kërkoj ndjesë mamit”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kujtojmë se disa ditë më parë një debat i ashpër ka ndodhur mes dy konkurenteve të “Përputhen”, Antonia dhe Alvisa. Pas një mimike të bërë ngë Alvisa, Antonia i shkoi afër fytyrës dhe nisi ta kërcënojë duke i thënë: “Me mua ato mimika jo, ose flasim ndryshe”…

Si duket Antonia është penduar dhe mbrëmjen e djeshme gjatë një përballje me Alvisën ka nisur të qajë dhe është shprehur:

Që kur kam bërë atë veprim, nuk flas me familjen sepse nuk e kanë parë kurrë Antonian në atë gjendje. Ndoshta është trysnia, kurrë nuk e kam parë veten të revoltuar aq shumë. I kërkoj ndjesë mamit se kam disa ditë pa folur. Familjen kam shumë vite pa e parë se jetojnë jashtë dhe të mos kontaktoj për disa ditë, është shumë”.

Nga ana tjetër Alvisa e ka mirëkuptuar dhe është përgjigjur: “Më vjen keq për familjen e Antonias dhe dua ti them që ne ndonjëherë dalim nga vetja. Dikush ka ofenduar, dikush është çuar në këmbë dhe dikush ka thënë një fjalë më shumë”.

Më pas Antonia ka vendosur ti kërkojë falje publike Alvisës:

Nuk kam ardhur me asnjë qëllim të keq. Unë jap shumë dashuri dhe më pëlqejnë njerëzit. Jam ndjerë shumë keq ndaj doja t’i kërkoja falje publike Alvisës”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Injoruan urdhrin për t’u zgjuar/ “Vëllai i Madh” dënon banorët

Publikuar

-

Nga

Banorët e “Big Brother Vip” janë përballur ditën e sotme me një dënim aspak të këndshëm kundrejt tyre dhe shkak për këtë është bërë orari i vonë i zgjimit në mëngjes.

Banorët ishin paralajmëruar disa herë se duhet të zgjoheshin menjëherë pasi të binte gongu dhe në shtëpi të ndizeshin dritat, por duke marrë parasysh se kjo kërkesë nuk është respektuar, ‘’Vëllai i Madh’’ ka ndërmarrëkëtë masë ndëshkuese.Bëhet me dije se të gjithë banorët do të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në “Dhomën e Dënimit”, si një mënyrë ndërgjegjësimi e reflektimi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk janë të gjithë si ty”/ Roza Lati ‘shpërthen’ kundër Bietës: Nuk ta marr burrin

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Roza Lati i vë “flakën” Instagramin/ Shfaqet më seksi se kurrë

Para pak kohësh Roza Lati ishtë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të moderatores Bieta Sulo. Ajo ishte e ftuar për të folur në lidhje me një set fotografish të realizuara nga Roza por rrjedha e bisedës ndryshoi dhe Roza shpesh herë është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar në atë intervistë.

Si duket Roza nuk e ka harruar këtë përplasje, ditën e djeshme ajo u shpreh  për Bieta Sulon:Pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “- ka treguar Roza./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dikur shokë të ngushtë/ Çfarë ka ndodhur mes Andit dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Andi Shehi dhe Mevlan Shaba kanë qenë dy nga konkurrentët kryesor të Për’puthen dy, e përveç kësaj dhe shumë miq.

Ata dilnin shumë shpesh me njëri-tjetrin në rrjete sociale, por pas daljes së Andit nga programi kjo gjë u rrallua dhe te ndjekësit lindën dyshime mbi marrëdhënien e miqve.

Dje Andi ka zhvilluar një interaktivitet me ndjekësit në Instagram e në InstaStory Andi u pyet nëse vazhdon shoqëria me Mevlanin.

Ai u përgjigj: Vazhdon respekti.Andi, gjithashtu në një intervistë kur po zhvillonte një lojë e pyetën se kë do zgjidhte midis Mevlanit dhe Atdheut e ai na habiti me përgjigjen e tij. Andi tha se po ti bëhej kjo pyetje më parë do nxehej, pasi askënd se vendoste me Mevlanin, por tani zgjedh Atdheun, pasi me Mevlanin ka pasur një hatërmbetje dhe gjërat janë ftohur.

Nga ana tjetër Mevlani asnjëherë nuk ka diskutuar mbi këtë situatë dhe ka thënë se secili ka angazhimet e veta, prandaj nuk janë bashkë si më parë.

Kujtojmë se Andi ka shumë miqësi dhe me Hysenin, një ndër personazhet më të bujshme të sezonit të tretë. Ai e ka mbështetur Hysenin në situatën me Alvisën dhe ka shprehur se i njeh personalisht dhe është i sigurt se nuk ka pasur dhunë midis tyre, raporton Kosovarja.

 

LEXO TE PLOTE