Connect with Us

Prej muajsh të ndarë/ Ledjana zbulon nëse do të ketë një përballje me Mevlanin

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ Ledjana zbulon nëse do të ketë një përballje me Mevlanin

Publikuar

-

cna show

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dy prej personazheve më të përfolur në mediat rozë.

Dyshja u njoh në emisionin Përputhen ku dhe patën një histori dashurie e cila nuk u finalizua as pas daljes nga emisioni.

Në daljet e saj publike, Ledjana është shprehur se i ka bërë bllok në të gjitha rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Rudina Magjistari me "look" të ri/ Ndryshimi i guximshëm i moderatores

Së fundi në një intervistë për Prive.al, ajo ka deklaruar se nuk do të ketë një përballje me Mevlanin./ CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

E papritur/ Ish konkurrentja e Përputhen prezanton vajzën: Kjo është mrekullia ime

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ish konkurrentja e Përputhen, Arlida ose e njohur ndryshe si Tola, pak javë më parë, u eleminua nga Përputhen. Ajo u evidentua si një nga vajzat me karakter të fortë në emision.

Së fundi Tola i ka befasuar të gjithë teksa në rrjetet sociale zbulon se është nënë e një vajze. Gjatë një bisede me ndjekësit, njëri prej e tyre e pyet nëse ka fëmijë pasi e kishte parë me një vajzë të vogëlë përdore dhe ajo përgjigjet po, duke publikuar edhe foton me të voglën e saj.

LEXO EDHE:  Çfarë ka ndodhur me Ledjanën?/ Mevlani i vetmuar në studio: Nuk doja një fund të hidhur

LEXO EDHE:  “Gra në prag të një krize”/ Vijon sherri mes Sindit dhe Arjan KonomitKjo ishte e papritur pasi Tola nuk kishte folur me parë për jetën e saj private dhe as nuk kishte treguar se kishte një fëmijë.

Kujtojmë se në program takimet më të shpeshta i pati me Albin, i cili ishte i vetmi që përjetoi më shumë ikjen e saj pasi kishte një pëlqim për të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina Kthella ekspozon gjoksin shpërthyes/ Publikon videot seksi me këngën e Noizyt dhe Mozzik

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi shqiptare. Kthella ka numrin më të madh të ndjekësve në rrjetet sociale nga modelet shqiptare.

Bukuroshja me sytë e kaltër tërheq gjithnjë vëmendjen me format e saj perfekte si dhe fotot provokuese.

Së fundi ajo ka publikuar dy video shumë seksi, ku tregon linjat e saj. Modelja shihet duke kërcyer me këngën më të re të Mozzik dhe reperit Noizy, Bonjour Madame.

LEXO EDHE:  Sërish skandal në “Përputhen”/ Ish konkurenti nxjerr zbuluar produksionin: Nuk jam eleminuar…

LEXO EDHE:  Çfarë ka ndodhur me Ledjanën?/ Mevlani i vetmuar në studio: Nuk doja një fund të hidhurPër më tepër shihni videot e modeles./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dj Pm dhe Dagz nominojnë Ilirin dhe Sabianin/ ‘Plasin’ diskutimet në shtëpi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm dhe Dagz vendosën që së bashku me Beniadën dhe Einxhel në nominim të shkonte dhe Iliri me Sabianin.

Dy djemtë kanë treguar se duhet të zgjidhnin një prej çifteve të formuara për lojë në Big Brother  për t’i dërguar në nominim dhe vendosën që në televotim të shkonin Iliri dhe Sabiani. Ky fakt nuk është pritur aspak mirë nga Sabiani dhe Iliri.

Pas spektaklit, Sabiani i mërzitur është shprehur se i ka respektuar djemtë që në hyrjen e tyre dhe nuk e priste këtë.

LEXO EDHE:  Sara çmend Atdheun/ Publikon fotot “hot”

LEXO EDHE:  “Gra në prag të një krize”/ Vijon sherri mes Sindit dhe Arjan KonomitNdërkohë Pm i ka shpjeguar se nuk kanë nomniuar atë por Ilirin duke qenë se nuk kanë patur ndonjë komunikim si me banorët e tjerë.

Më pas Dagz, u shpreh se është mërzitur nga një koment i Ilirit për Kosovën dhe Shqipërinë, duke thënë se kjo ishte një nga arsyet që nominoi Ilirin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE