Connect with Us

Plagosja me kallashnikov në Fier/ Gjendet një makinë e djegur

Kronika

Plagosja me kallashnikov në Fier/ Gjendet një makinë e djegur

Publikuar

-

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi Fierin mbrëmjen e sotme.

Një 50-vjeçar mbeti i plagosur me kallashnikov pranë një qendre tregtare dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkaq, mësohet se një makinë është gjetur e djegur në afërsi të “Bypasit” Fier, e cila dyshohet të jetë e autorëve.

LEXO EDHE:  “Vendi në prag epidemie”/ Berisha denoncon skandalin me ujin e pijshëm

Ende nuk dihet rrethanat e plota të kësaj ngjarje, ndërkohë policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin e autorëve./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Ngacmoi seksualisht të miturën/ Proçedohet penalisht 63 vjeçari

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia e Fierit ka proceduar penalisht shtetasin më iniciale F. M., 64 vjeç pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare.

Mësohet se e mitura ka kallëzuar në polici se para një viti 64 vjeçari e ka ngacmuar seksualisht.

Njotimi nga policia:“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin F. M., 63 vjeç, banues në Patos, pasi një shtetase 13-vjeçe kallëzon se para një viti e gjysëm ky shtetas e ka ngacmuar seksualisht.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme“./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Policë të droguar/ Nis zbatimi i urdhërit të Gledis Nanos

Publikuar

-

Nga

cna lajjme aktualitet

Pas urdhërit të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Gledis Nano, ka nisur bërja e testit të drogës për efeketivës e Policisë.

Janë policët e Shkodrës, ata të cilët u janë nënshtruar fillimit testit të drogës dhe presin që të dalin përgjigjet.

Testi nuk do të bëhet një për një për të gjithë efektivët e policisë, por për ata që dyshohet.

LEXO EDHE:  Makina merr flakë në autostradën Tiranë-Elbasan

LEXO EDHE:  Aksident në Tiranë/Makina bie në LanëPra, do të përzgjidhen.

Policët që do rezultojnë pozitivë do të pushohen nga puna./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Ushtroi dhunë fizike ndaj babait të tij/ Arrestohet 34 vjeçari

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Një 34 vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij.

Falë ndëryrjes të shpejtë të policisë është bërë e mundur parandalimi i përshkallëzimit të mëtejshëm të dhunës.Njoftimi i plotë:

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan u arrestua në flagrancë shtetasi M. P., 34 vjeç, banues në Elbasan, pasi në banesë, në gjendje të dehur, ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij. Falë ndërhyrjes në kohë të shërbimeve të Policisë u bë i mundur parandalimi i përshkallëzimit të dhunës dhe ndalimi i 34-vjeçarit, i cili u kap në tentativë për t’u larguar me një mjet që e drejtonte në gjendje të dehur”./CNA.al

LEXO TE PLOTE