Connect with Us

Në krye të listës për sezonin vjeshtë-dimër/ Këto janë modelet më të pëlqyera të çizmeve

Life Style

Në krye të listës për sezonin vjeshtë-dimër/ Këto janë modelet më të pëlqyera të çizmeve

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në krye të listës së blerjeve për sezonin vjeshtë-dimër janë çizmet. Tashmë ka dalë trenid më i ri  i tyre dhe mënyrat se si mund  t’i kombinoni.

Këtë sezon do të kemi në trend çizme të rehatshme, të cilat mund t’i vishni çdo ditë dhe mund t’i kombinoni me çdo veshje tuajën.

LEXO EDHE:  Nuk dëshiron të zbulojë gjininë e fëmijës/ Modelja e famshme fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Ngjyrat që këshillohen më shumë janë e zeza, kafe, bezhë, edhe e bardha.

Më poshtë po iu sjellim disa nga modelet më të kombinueshme ./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Të pandashëm/ Semi-Donaldit: Ti do flesh me mua sot

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Marrëdhënia mes Semit dhe Donaldit që në hyrje të “Big Brother Vip” është përfolur shumë nga banorët dhe nga media. Kjo për shkak të afrimitietit mes tyre dhe duke marrë parasysh se Semi është shoqja e ngushtë e Borës, ndërkohë që Donaldi ishte ish partneri i saj.

Pas hyrjes së Borës të gjitha u sqaruan por Semi vazhdon të jetë shumë e afruar me Donaldin.

Në një moment ditën e sotme ajo dëgjohet duke i thënë: “Ti do të flesh me mua sonte”.

LEXO EDHE:  Modelja e Playboy çmend meshkujt/ Pozat e saj provokuese do t’iu lënë pa frymë

LEXO EDHE:  Trupin e saj e ëndërron çdo vajzë/ Kjo është modelja e fitnesit që do t’iu lërë pa mend

Në fakt ajo dëshiron ta “kontrollojë” nëse ka qenë ai “ninxha” që bëri të gjithë rrëmujën mbrëmjen e shkuar, duke qënë se ajo personalisht dyshon më shumë për të./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Preferoni çizme të gjata?/ 3 ide si t’i kombinoni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej kohësh tashmë çizmat e gjata janë në preferencën e shumë vajzava dhe është kthyer në aksesorin më të kërkuar.

Për tu dukur bukur duhet të dimë si ti kombinojmë.

  1. Me xhinse

Ky është kombinimi ideal per tu dukur bukur dhe pët tu ndjerë rrehat. Vishni pantalloant xhins të preferuara dhe një bluze të ngrohtë dhe për tu dukur më stylish kombinoj me cizme të gjata.

LEXO EDHE:  Nuk dëshiron të zbulojë gjininë e fëmijës/ Modelja e famshme fotografohet me barkun e rrumbullakosur

LEXO EDHE:  Nuk dëshiron të zbulojë gjininë e fëmijës/ Modelja e famshme fotografohet me barkun e rrumbullakosur 

  1. Me një bluzë të gerë (oversize)

Një bluzë e gjërë ose një pallto apo xhup i madh është gjëja më e mirë që mund të bashkoheni me çizmet tuaja deri në gju.

  1. Me një fund të shkurtër ose këmishë të gjatë

Këmishat minimaliste dhe fundet janë kombinimi më klasik i nje veshjeje me cizme. Pa diskutim që do dukeni shume  elegante./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpëtoi Donaldi/ Banorët e “Big Brother Vip” nisin thashethemet për një tjetër konkurent

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donaldi prej kohësh tashmë ka qenë një nga konkurentet më të përfolur nga ana e banorëve në shtëpisë  së ”Big Brother Vip”. Shpesh herë banorët në bisedë me  njëri-tjetrin kanë bërë thashetheme për Donaldin por sërish ai është një ndër më të preferuarit e publikut.

Së fundmi si duket fokusi i thashethemeve ka ndryshuar dhe tani kanë nisur për Iglin. Banorin e ri të shtëpisë.

Ai ra në sy menjëherë sapo hyri në shtëpi dhe për këtë arsye nëpërmjet një bisede me Ilirit, Monikës dhe Sabianit është komentuar pothuajse çdo veprim i tij.

LEXO EDHE:  Do t’iu çmendë me bukurinë dhe format seksi/ Kjo është bjondina më e nxehtë e momentit

LEXO EDHE:  FOTOT-Pas lindjes së Ninës/ Arbenita tregon me krenari strijat në gjoks

Kaq ka mjaftuar që edhe ndjekësit t’ju vihen kundër. Sipas tyre banorët brenda shtëpisë bëjnë thashethme për konkurentët më të fortë atje brenda./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE