Connect with Us

Moderatorja shqiptare e thotë troç/ “Televizioni është një botë hipokrite, një fasadë”

Showbizz

Moderatorja shqiptare e thotë troç/ “Televizioni është një botë hipokrite, një fasadë”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Dajana Shabani është një nga vajzat më të përfolur të ekranit, e cila njihet për mënyrën e saj të drejtëpërdrejtë të të thënit gjërat.

Në emisionin e saj D-Night, moderatorja është shprehur se televizioni është një botë hiporktije dhe që nuk do të dontë që vajza e saj të jetë pjesë e tij.

Televizioni është shumë i bukur. Sot më pyeti dikush e më tha: “Po vajza jote a do të vazhdojë për televizion? Dhe unë i ktheva një përgjigje, të cilën dua t’a ndaj me ju.

Nuk do doja që vajza ime të vazhdojë televizionin, sepse pavarsisht se televizioni ka një super magji nëse je mirë apo keq, televizioni, ekrani të bën ti harrosh të gjitha, madje të bën të shkëlqesh edhe në momentet më të këqija, por e gjitha është një fasadë.

Eshtë një botë shumë hipokrite brenda në të cilën bëjnë sikur të duan shumë fort. Është një fasadë ku edhe personi që ju shihni nëpërmjet ekranit ndoshta nuk është ashtu siç duket.

Prandaj të gjithë personat që iu duken si heronj të situatës; Mos u gaboni! Mos u nxitoni! Shikoni pak më thellë”, tha ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  Dhe kënga më e dëgjuar nga SHQIPTARËT në vitin 2018 është…

LEXO EDHE:  Dhe kënga më e dëgjuar nga SHQIPTARËT në vitin 2018 është...Kujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata një natë më parë ka qenë shumë e tensionuar mes Fifit dhe Granitit. Ky i fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia pas përplasjes me të gjithë banorët.

Gjatë mbrëmjes, Big Brother krijoi një lojë me shishe, ku banorët duhet tu drejtonin pyetje njëri-tjetrit.Graniti ka pyetur Fifin se cilin prej banorëve do ta shohë jashtë dhe pse. Fifi i është përgjigjur duke thënë se do të shohë jashtë veten pasi po e lëndon atë.

LEXO EDHE:  VIDEO-Një tërmet i inskenuar në mes të intervistës/ Vajza e ish deputetes bërtet e tmerruar

LEXO EDHE:  Tashmë pjesë e politikës/ Ori Nebijaj merr vendimin drastik për karrierën në televizion

Kjo përgjigje ka emocionuar Granitin, i cili ka mbetur pa fjalë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar ka patur debatet të ashpra mes Granitit dhe banorëve. Të gjithë janë kthyer kundër tij, duke e sulmuar përsa i përket raportit të tij me Fifin.

Sipas Granitit, raporti me Fifin e ka penalizuar në lidhje me banorët e tjerë, të cilët sërish i ka vënë në dukje se e ka përdorur Fifin për lojë.

Pas debatit me të gjithë banorët, Graniti mori vendimin për të dalë nga shtëpia pasi e ndjente veten si ta padëshiruar brenda në shtëpi.Më pas, Iliri, Sabiani dhe Kledi e kanë bindiur Granitin të qëndrojë. Situata ka shqetësuar shumë Fifin, e cila në një bisedë me Beatrix është shprehur se nuk ishte normal situata e ndodhur më parë, ku 13 vetë iu sulën Granitin.

LEXO EDHE:  Vdekja e dy të rinjve shqiptarë në Itali/Dalin dyshimet e para

LEXO EDHE:  Shkatërrohet narko-banda në Austri/ Furnizoheshin nga Shqipëria dhe Kosova

Sidomos ai muhabeti që u bë, 13 vete në krye atij. Ishte diçka e padrejtë prej tyre, jam shumë e zhgënjyer nga ata. 10 minuta më parë je i padëshirueshëm, pasi Graniti mori valixhet, gjithë ne të duam”, shprehet Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE