Connect with Us

Balerini feston ditëlindjen/ Moderatorja i bën urimin e veçantë partnerit të saj

Showbizz

Balerini feston ditëlindjen/ Moderatorja i bën urimin e veçantë partnerit të saj

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Argjira Spanca dhe balerini Graciano Tagani janë një prej çifteve më të pëlqyera të showbizzit.

Prej vitesh ata po përjetojnë një histori dashurie të cilën e kanë konfrimuar vetëm pak muaj më parë.

Sot është një ditë e veçantë për të dy pasi balerini feston ditëlindjen dhe në këtë ditë të rëndësishme nuk mund të mungonte dhe urimi romantik i moderatores për partnerin e tij.

LEXO EDHE:  “Do ta kisha fal burrin po të më tradhtonte me ty”/ Roza Lati publikon mesazhet me ndjekësen

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Argjira shkruan:

Gëzuar ditëlindjen për shkëmbin tim të qëndrueshëm! Faleminderit që je njeriu tek i cili mund të mbështetem gjithmonë. Të dua deri në hënë dhe mbrapa.” /CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Argjira Spanca (@argjiraspanca)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  “Do ta kisha fal burrin po të më tradhtonte me ty”/ Roza Lati publikon mesazhet me ndjekësen

LEXO EDHE:  “A je ti prezantuesja e Big Brother Vip?”/ Arbana Osmani shton dyshimet

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Një beb rrugës!/ Moderatorja e njohur bën publik lajmin e mirë

LEXO EDHE:  Eva Murati dhe Nevina Shtylla janë zënë?/ Moderatorja tregon të vërtetën e marrëdhënies mes tyrePavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Një nga vajzat më seksi të ekranit/ Einxhel Shkira, fantastike në fotot e fundit

LEXO EDHE:  Kiara Tito e thotë troç/ Programit të Ardit Gjebreas i ka ikur koha

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE