Connect with Us

U kthye në emrin më të përfolur në “Big Brother”/ Bora Zemani merr vendimin e papritur

Showbizz

U kthye në emrin më të përfolur në “Big Brother”/ Bora Zemani merr vendimin e papritur

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas hyrjes se Donaldit në shtëpinë më të famshme të momentit, “Big Brother” nisi të komentohej më shumë lidhja mes tij dhe moderatores së njohur Bora Zemani. Kjo për shak të afrimitetit të Donaldit me shoqen e ngjushtë të Borës, Semin dhe për shkak të deklaratave të thëna së fundmi. Si fillim ai ka treguar se Bora i mungon. Me pas ka deklaruar se e dashuron ende duke lënë një pikëpyetje tek vazhdimësia e marrëdhënies së tyre.

Semi nga njëra anë ka hedhur poshtë cdo pretendim të mundshëm por deklaratat e Donaldit nga ana tjetër janë akoma aktuale.

LEXO EDHE:  Mbani frymën!/ Arjon Muça tregon sa paguhet për një postim në Instagram

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna lajm show

Duket se mbrëmja e sotme e “Big Brother” do të jetë një spektakël i mbushur plot me surpriza.

E para sepse me kalaimin e kohes loja po bëhet akoma më e ngushte dhe sot njëri prej të nominuarve do të largohet nga shtëpia.

Dhe së dyti sot pritet të hyjë moderatorja Bora Zemani.

Ende nuk dihet pse.

Njoftimi është dhënë nga vetë produksioni

Cfarë do të ndodhi?”, thuhet në promon e spektaklit të ditës së sotme në “Big Brother Vip”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Gazetarja shokon Arian Çanin/ “Kam 7 vite që nuk bëj seks”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gazetarja italiane, Nausica Della Valle, i ka shokuar të gjithë me deklaratën e saj, përfshirë këtu edhe vetë moderatorin Arian Çani.

E ftuar në emisionin Zonë e Lirë, gaztearja ka rrëfyer se prej 7 vitesh nuk ka kryer marrëdhënie seksuale.Ka 7 vite që nuk bëj seks dhe jam shumë mirë. Jam mirë”, tha gazetarja. Gjithashtu gazetarja nuk ka nguruar të flasë edhe për preferencat e saj seksuale.

LEXO EDHE:  Damiano për Musën/Kam për ta “veshur” me presh

LEXO EDHE:  VIDEO-Me tanga në mes të borës/ Morena Tarakut nuk ia ndjen për të ftohtin

Ajo tregon se prej dy vitesh nuk është më lezbike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e fortë mes Monikës dhe Iglit/ Aktorja i kërkon falje pas gjestit: Të përgjërohem…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Monika dhe Igli kanë patur një diskutim pas përfundimit të spektaklit. Ajo i ka kërkuar Iglit 10 minuta kohë për të shpjeguar gjestin e saj që u shfaq në video, por ai nuk e lejon duke i kërkuar të mos i afrohet.

Monika është ndierë shumë keq dhe ka shpërthyer në të qara duke u shprehur se ka bërë një gabim shumë të madh ndaj Iglit.

LEXO EDHE:  Lupçe frikë nga ajo që mund të zbulojë Katerina: Kjo mund të na ndajë

LEXO EDHE:  “As s’më ha fare”/ Plas keq mes Palomës dhe Arditit

Ajo i ka kërkuar falje Iglit, duke iu përgjëruar për gjestin e bërë ndërsa Igli ka pranuar faljen e saj duke thënë se e njeh dhe se është një njeri i mirë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një tjetër çift në Big Brother Vip?/ Nisin flirtet, banori i ri kujdeset për Sarën teksa fle gjumë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi, ose ndryshe DJ Pm ashtu siç njihet për publikun së bashku me Dj Dagz janë bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip.

Dj Pm që në hyrje të tij ka shprehur hapur pëlqimin për një prej banoreve Sarën. Pas spektaklit kanë nisur flirtet mes tyre, ku Dj Pm shihet pranë Sarës dhe duke thënë “Më pëlqen të rri me ty”.

Nuk ka mjaftuar me kaq. Teksa u shtrinë për gjumë, Dj Pm shkoi pranë krevatit të Sarës duke u kujdesur për të.

LEXO EDHE:  “Lutem që të vijë një mashkull në jetën time”/ Arjola Demiri flet për jetën private

LEXO EDHE:  VIDEO-Me tanga në mes të borës/ Morena Tarakut nuk ia ndjen për të ftohtin

Ai i merr dorën dhe ia vendos në shtrat, duke u kudesur që të mos e zgjonte nga gjumi. Ndërsa edhe mëngjesin e sotëm, Sara është zgjuar Dj Pm me një përqafim shumë të ngrohtë.

Mesa duket në shtëpi do të formohet shumë shpejt një çift./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE