Connect with Us

“Shko pas tyre”/ Plas keq mes Fifit dhe Granitit

Showbizz

“Shko pas tyre”/ Plas keq mes Fifit dhe Granitit

Publikuar

-

cna lajme show

Arditi është bërë shkak për një debat mes Granitit dhe Fifit. Teksa ka qenë prezent mes një flirti që ka patur mes Granitit, Semit dhe Sheilës.

Fifi ka insituar dhe i ka kërkuar Arditit t’i tregojë se çfarë ka ndodhur dhe Arditi I rrëfen se ka patur flirtime me vajzat.

Këngëtarja është nervozuar shumë nga kjo situatë dhe është përplasur me Granitin, i cili përpiqet të sqarojë se nuk ka ndodhur asgjë përveç shakave mes tij dhe vajzave.

LEXO EDHE:  Po “vrisnit” mendjen se ku e keni parë më parë/ Graniti i Big Brother pjesë e klipit të reperes së famshme shqiptare

Ndërkohë nga ana tjetër ka quajtur Arditin spiun dhe se duhet t’i tregonte se ishin shaka./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  “Lëshoni karriget”!/FRESSH i vërsulet Mehmetajt: S’u ngope duke ngrënë …!

LEXO EDHE:  "Keni marrë 1.1 miliard euro borxh"/ Ministrja e Ramës përplaset me analistin

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  Krisja e marrëdhënies Fifi-Granit/ Flet miku i ngushtë i futbollistit: Ngjan si telenovelë turke

LEXO EDHE:  "Lëshoni karriget"!/FRESSH i vërsulet Mehmetajt: S'u ngope duke ngrënë ...!Graniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE