Connect with Us

Puthja e shumëpritur/ Donaldi dhe Bora “pajtohen” në Big Brother Vip

Showbizz

Puthja e shumëpritur/ Donaldi dhe Bora “pajtohen” në Big Brother Vip

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi mes Donaldit dhe Borës ka qenë shumë emocionues. Dyshja në fund të takimit janë puthur dhe përqafuar.

Ajo që të gjithë kanë pritur dhe kërkuar është një puthje mes tyre. Bora ka treguar se duhet të sqarohen jashtë dhe më pas duhet të ndodhë puthja.

Unë dua Borën që kam pasur”, është shprehur Donaldi.  “Edhe unë dua Donaldin që kam pasur” ka thënë Bora.

LEXO EDHE:  Kalojmë mbi 20 mijë minuta duke puthur, por cila është arsyeja ?

Në fund ka ndodhur puthja e shumëpritur nga të gjithë.

Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë” është shprehur Bora më tej./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Cili nga banorët të pëlqen?/ Dj Pm nuk nguron të ngacmojë Sarën

Publikuar

-

Nga

cna ;akjm show

DJ Pm, konkurenti që ju bashkua shtëpisë më të famshme në vend “Big Brother Vip” mbrëmjen e shkuar, nuk nguron që herë pas here të ngacmojë Sarën.

Që në hyrje ai ka shprehur një pëlqim për të dhe dita e sotme ka qenë e mbushur me shumë gjeste nga ana tij për Sarën.

LEXO EDHE:  Formohet çifti i parë në Përputhen 40+/ Stela dhe Çimi puthen në mes të emisionit

LEXO EDHE:  Kalojmë mbi 20 mijë minuta duke puthur, por cila është arsyeja ?

Gjatë mbasdites ai i ka drejtuar një pyetje Sarës e cila tingelloi sa komike po aq edhe provokuese.Dj PM i ka drejtuar këtë pyetje: Më thuaj cilin prej banorëve të pëlqen në shtëpi dhe pse pikërisht PM?

Pyetja nuk ka marë përgjigje por ka kaluar me të qeshur nga ana e Sarës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy këngëtarë të njohur Kosovarë/ Zbuloni opinionistët e sotëm në emisionin e “Përputhen Prime”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Edhe këtë të shtunë vijon puntata e radhës e emisionit “Big Brother Vip”. Edhe spektakli i sotëm pritet të servirë shumë surpriza.

Kujtojmë se ka mbetur pezull edhe “skandali” i Alvisës dhe Bashkimit. Alvisa është shprehur se ka marrë vazhdimisht kërcënime dhe ka menduar edhe të lejë emisionin.të gjitha këto situata do të diskutohen nga konkurentët, opinionisti zyrtar Arjan Konomi dhe du të ftuar. bëhët fjalë për dy kangëtarë kosoivarë Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur Kosovar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur “Prada”.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani prezantuese e Big Brother Vip/ Zbulon se kur do të nisë reality-show që gozhdoi shqiptarët pas ekranit

LEXO EDHE:  20 sekrete që nuk i dini për puthjenFotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE