Connect with Us

“Nami” për një puthje/ Iliri i tregon Fifit vendin ideal ku mund të “rrëmbejë” Granitin

Showbizz

“Nami” për një puthje/ Iliri i tregon Fifit vendin ideal ku mund të “rrëmbejë” Granitin

Publikuar

-

cna lajme show

Fifi dhe Graniti janë kthuer në epiqendrën e diskutimeve brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Të gjithë banorët janë kuriozë të dinë pse nuk po e japin puthjen e parë Fifi dhe Graniti.

Në orët e para të mëngjesit, Fifi, Iliri dhe Sabiani kanë diskutuar për këtë pjesë.

Duke dashur që puthja të ndodhë, Iliri ka këshilluar Fifin t’ia rrëmbejë puthjen Granitin në pjesën kur futesh për tek dhoma e rrëfimit.

LEXO EDHE:  “Bota me të cilën u përballa ishte e frikshme, monstruoze”/ Paloma rrëfen përjetimet pasi doli nga “Big Brother Vip”

Ndërkohë Fifi u shpreh se e kishte menduar këtë pjesë por edhe në atë pjesë të shtëpisë ka kamera./ CNA.al

cna lajme show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Big Brother Vip” dënon Ilirin dhe Monikën/ Ja vendimi që është marrë

Publikuar

-

Nga

cna lajme politike

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Arbana Osami ka treguar se dy nga banoret e shtëpisë konkretisht Iliri dhe Monika kanë thyer rregullat dhe për këtë arsyer “Vëllai i Madh” ka vendosur t’i dënojë dhe ky dënim do zbulohet së shpejti.

Si duket ka qenë e vërtetë sepse ditën e sotme në shtëpinë më të famshme të momentit ka mbërritur një zarf nga ana e produksionit ku zbulohet edhe dënimi për këta dy konkurentë.

LEXO EDHE:  “Tërhiqja içik veshin”/ Ish banori i Big Brother kritikon Melisën: Sjellje e patolerueshme

LEXO EDHE:  Ish-drejtuesi i lartë i Policisë: Fatmir Xhafaj bën show në ElbasanËshtë vendosur që Monika dhe Iliri për 24 orë duhet të qëndrojnë pa folur me banorët e tjerë brenda shtëpisë.

Kujtojmë, se shpesh herë banorët kanë thyer rregullat sipas të cilave ndalohet komunikimi i fshehtë në vesh, me mikrofona të ndalur apo me gjeste./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mesazhi dhe dhurata dorëzohen tek personi i duhur/ Bora merr surprizën e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm, aktori Donald Veshaj bëri gjestin tejet të veçantë për moderatoren Bora Zemani.

Nga shtëpia e Big Brother Donaldi zbuloi se dje ishte 3 vjetori I lidhjes së tyre të dashurisë. Ndaj në një pako ëmbëlsira venosi varësen që mbante në qafë dhe ia dërgoi Borës.

Sot moderatorja ka treguar se dhurata dhe mesazhi kanë shkuar në destinacion. Ajo ka vendosur varësen e Donaldit dhe po shijon ëmbëlsirat e dërguara nga Donaldi.

LEXO EDHE:  “Është e vështirë të më ngrenë zërin”/Albërije Hadërgjonaj flet për marrëdhënien e saj me vajzat

LEXO EDHE:  “Të zezën doni të na e shisni për të bardhë”/ Elona Caslli i jep përgjigjen përfundimtare Vera Grabockës dhe Alketa VejsiutKrahas ajo iu uron një fundjavë të ëmbël të gjithë ndjekësve të saj.

Kujtojmë se pajtimi i tyre ndodhi pak javë më parë gjatë live showt të Big Brother Vip, ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gazetarja shokon Arian Çanin/ “Kam 7 vite që nuk bëj seks”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gazetarja italiane, Nausica Della Valle, i ka shokuar të gjithë me deklaratën e saj, përfshirë këtu edhe vetë moderatorin Arian Çani.

E ftuar në emisionin Zonë e Lirë, gaztearja ka rrëfyer se prej 7 vitesh nuk ka kryer marrëdhënie seksuale.Ka 7 vite që nuk bëj seks dhe jam shumë mirë. Jam mirë”, tha gazetarja. Gjithashtu gazetarja nuk ka nguruar të flasë edhe për preferencat e saj seksuale.

LEXO EDHE:  “E sëmurë mendore, manjake, njeri i ulët”/ Moderatorja e njohur “shpërthen” kundër Fifit

LEXO EDHE:  “Lutem që të vijë një mashkull në jetën time”/ Arjola Demiri flet për jetën private

Ajo tregon se prej dy vitesh nuk është më lezbike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE