Connect with Us

I dhanë fund sherrit?/ Semi dhe Iliri shihen duke u puthur

Showbizz

I dhanë fund sherrit?/ Semi dhe Iliri shihen duke u puthur

Publikuar

-

cna lajm show

Sherri mes Ilirit dhe Semit pasi kjo e fundit i tregoi gishtin e mesit u komentua pafund nga media. Semi tregoi se e gjitha ishte për shaka por Iliri u shpreh se nuk e falte kurrë.

“Iliri e ka tepruar disa herë me batutat kunddrejt meje dhe unë i kam marrë gjithnjë me shaka. Edhe gjesti im ishte totalisht me shaka”, u shpreh Semi në dhomën e rrëfimit.

LEXO EDHE:  Refuzoi ftesën për në “Big Brother Vip”/ Këngëtari i njohur tregon arsyen

Por si duket akulli është shkrirë mes tyre. Së fumndi kamera ka kapur një moment ku të dy kanë sqaruar keqkuptimet dhe Iliri e ka përqafuar dhe puthur Semin në shenjë pajtimi./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/ “Kam menduar të vras babain”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori legjendar Will Smith ka bërë një rrëfim”shokues”.

Me një deklaratë shumë të sinqertë ai ka treguar se ka dashur të hakmerej ndaj babait të tij dhe gjatë një periudhe ka menduar të vrasë.

Kjo për arsyer sepse ai i ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij.Revista prestigjoze “People” ka publikuar disa fragmente nga ky rrëfim dhe ka zbuluar nga kujtimet e aktorit të famshëm se tashmë ai jeton në Filadelfia me babanë dhe nënën e tij.

LEXO EDHE:  Edhe këtë nuk e prisnim/ Banori i “Big Brother” del nga vetja, shfrenon gojën

LEXO EDHE:  “Vip-i” që u bë i njohur nga lidhja me Noçen/ Olsi sërisht pjesë e “Big Brother”?

Ai zbuloi se pavarësisht të gjithave ai po kujdesej për babin ndersa luftonte me kancerin. Megjithatë ajo periudhe ka ndikuar shumë në marrëdhënien që ai kishte me babain e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mund të kishim diçka më shumë”/ Pas daljes nga “Big brother Vip” Sheila tregon hapur pëlqimin për banorin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Big Big brother Vip” Sheila ka folur hapur jo vetëm në lidhje me eksperiencën brenda shtëpisë por edhe për që ka pasur për një nga banorët e ri që u bë pjesë e shtëpisë.

E ftuar në emisionin  “Pardon My French” ajo është shprehur se me Iglin konkurentin e ri të shtëpisë mund të kishte pasur diçka.

LEXO EDHE:  Fiorentina sqaron Ambrën: S’jam xheloze për ty

LEXO EDHE:  Fiorentina sqaron Ambrën: S’jam xheloze për tyIshalla nuk më zhgënjen si personazh. Me atë çfarë po shikoja kur isha në ‘prime’. M’u duk i drejtpërdrejt, i zgjuar, introvert. Mbetet për t’u parë. Ishalla nuk më zhgënjen. Po të isha brenda shtëpisë mund të kisha patur diçka me të”, u shpreh Sheila./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

LEXO EDHE:  Fifi vuan “ndarjen” nga Graniti/ “Shokon” sërish këngëtarja

LEXO EDHE:  Fiorentina sqaron Ambrën: S’jam xheloze për tyNë Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE