Connect with Us

FOTOT-Më e bukur se kurrë/ Adrola Dushi “nxeh” rrjetin me fotot provokuese

Showbizz

FOTOT-Më e bukur se kurrë/ Adrola Dushi “nxeh” rrjetin me fotot provokuese

Publikuar

-

cna lajm show

Adrola Dushi është njëra ndër modelet shqiptare më të komentuara të medias rozë. Ajo u bë e njohur pasi u shpall fituese e kurorës se Miss Univers Albania. Tani ajo ndan jetën mes Shteteve të bashkuara të Amerikës dhe Shqipërisë.

Adrola njihet gjithashtu edhe për fotot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale.

Me një make up shumë të kuruar dhe e veshur me një fustan pas trupit, së fundmi Adrola ka postuar disa foto shumë “të nxehta” të cilat janë komentuar dhe pëlqyer pafund.

LEXO EDHE:  “E lumtur që përmendet origjina ime”/Aktorja shqiptare flet për rolin e saj në serialin turk

cna lajm show

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, konkurrente e Përputhen, është përlotur sot gjatë puntatës së radhës pasi ka shpjeguar se është shantazhuar.

Konkurrentja shpjegon se ka disa video ku ajo është me Bashkimin dhe personi që i ka videot e shantazhon se nëse nuk del nga programi këto video do të publikohen.



Pas këtij rrëfimi Alvisa është përlotur duke shprehur se nuk donte të vinte më në program pasi nuk po mundet ta përballojë këtë gjë.

LEXO EDHE:  Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot më të nxehta të modeles italiane

LEXO EDHE:  Modelja e njohur thyen rrjetin/ Çmend meshkujt me foton e nxehtë nga vaska

Kanë qenë ditë shumë të vështira për mua. Më kanë ardh disa video ku unë kam qenë me Bashkimin dhe më kanë thënë se nëse ti nuk del nga programi do i publikojmë videot”, është shprehur Alvisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për herë të tretë/ Zbulohet emri i fëmijës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel, e njohur për shqiptarët me rolin e saj si Shehrazade, është bërë nënë për herë të tretë.

Berguzar dhe Halit janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Leyla.



Bahskëshorti i saj, aktori Halit Ergenc, i ka qëndruar pranë bashkëshortes gjatë momentti të lindjes së bashku me dy fëmijët Ali dhe Han.

LEXO EDHE:  Modelja me të pasmet më “bombë”/ Format e saj do t’iu mbeten për shumë gjatë në mendje

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi ruse/ Bukuroshja e Instagramit do t’iu lërë pa fjalë me pozat provokuese

Ndërkohë pritet që shumë shpejt dy aktorët të ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe imazhin e vajzës së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit Antonela/ “Kam bërë xheloz njërin me Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një prej ish konkurrenteve më të përfolura të Përputhen. Pas përfundimit të rrugëtimit të saj në Përputhen, Antonela është bërë pjesë e televizionit dhe ka qenë e ftuar në shumë emisione.

Së fundi në një intervistë me Antoneta Koçin, Antonela ka treguar se ka bërë xheloz njërin me Atdheun.

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi ruse/ Bukuroshja e Instagramit do t’iu lërë pa fjalë me pozat provokuese

LEXO EDHE:  Fansja “bombë” e Juventusit dhe Cristiano Ronaldos/ Fotot më të nxehta të modeles italiane



Kam bërë xheloz njërin me Atdheun. Nuk është i njohur. Isha në një ambient. Atdheu është tip si un, i thashë hajde se do bëj xheloz njërin. Doli rezultat. Atdheu është “partner krimi”, është shprehur Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE