Connect with Us

FOTO-Pasi vrau fotografen dhe plagosi regjizorin, aktori shfaqet në gjendje të rënduar

Showbizz

FOTO-Pasi vrau fotografen dhe plagosi regjizorin, aktori shfaqet në gjendje të rënduar

Publikuar

-

cna lajm show

Një tragjedi ka ndodhur gjatë xhirimeve të një skene filmi në New Mexico. Aktori i njohur amerikan, Alec Badwin i cili duhet të lunate rolin e një krimineli në film ka qëlluar me armë aksidentalisht mbi fotografen Halyna Hutchins dhe regjizorin Joel Souza.

cna lajm bota

Drejtoresha e fotografise/ Halyna Hutchins dhe regjizori/ Joel Souza.

Si rezultat fotografja ka ndëruar jetë, ndërsa regjizori është plagosur.

LEXO EDHE:  Foto/ Përplaset eskorta e Edi Ramës

Pas ngjarjes së rëndë disa foto kanë qarkulluar në rrjet ku duket aktori i përlotur dhe në gjendje të rënduar

cna lajm showcna lajm show

Ai kishte menduar se arma që mbante në dorë nuk ishte e vërtete por rezultoi e mbushur dhe për fat të keq përfundoi me një tragjedi të vërtetë./ CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ka ngel bebe, e papjekur”/ Beniada dhe Arjola thashetheme për Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas takimit të Kledit dhe Beatrix, banorët kanë vijuar me komentet rreth sjelljes së saj. Trixa u shpreh se është ndierë në siklet pas ftesës së marrë nga Kledi, pasi kishte kuptuar se ky i fundit kishte një tërheqje ndaj saj.

Sot Arjola dhe Beniada kanë komentuar sjelljen e saj ndaj Kledit. Sipas dy vajzave Beatrix është e papjekur dhe sillet si një fëmijë. “E kuptoj, ka ngel bebe”, ka thënë Arjola.

“Është e vogël. Edhe pse është 27 vjeç sillet si 20. Mosha nuk e bën pjekurinë”, është shprehur Beniada.

LEXO EDHE:  Burrë e grua aksidentohen me motor/ 57-vjeçari futet me urgjencë në operacion

LEXO EDHE:  Foto/ Përplaset eskorta e Edi RamësNdërkohë Kledi nga ana tjetër ka thënë se nuk e dinte që jo ishte vënë në siklet për këtë arsye.

Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit”, shprehet Kledi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i njoh njerëzit”/ Kledi justifikohet pas takimit romantik me Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi romantik i Kledi Hysës me këngëtaren Beatrix Ramosaj ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë, për faktin se Kledi duke patur një të dashur jashtë programit ka shprehur pëlqim për këngëtaren në Big Brother Vip.

Ky veprim i tij nuk është komentuar aspak mirë nga ndjekësit në rrjetet sociale, të cilët kanë shpërthyer ndaj tij, duke thënë se duhet të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother.

Pas shafqjes së klipit mbrëmjen e kaluar, Kledi në një bisedë sot me Arjolën dhe Beniadën ka shprehur se ndihet keq që ka  vënë Triksën në siklet.

LEXO EDHE:  I dehur në timon, mori përpara katër makina/ Arrestohet shoferi i BMW në Berat

LEXO EDHE:  E rëndë në Tiranë/ Fadroma shtyp për vdekje një burrëAi është justifikuar duke thënë se nuk donte ta vinte në siklet dhe se nuk i njeh mirë njerëzit.

Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit”, shprehet Kledi.

Më herët, Kledi është shprehur se kur të dalë nga Big Brother do të ndëmarrë një hap përsa i përket jetës së tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“E kam humbur fare fillin”/ Paloma dhe bashkëshorti i saj komentojnë deklaratat e forta të saj në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, së bashku me bashkëshortin e saj, Andrej kanë komentuar deklaratat që bënë bujë në mediat rozë.

Brenda Big Brother Vip, Paloma rrëfeu për luftën e bashkëshortit të saj me alkoolin, ku la të kuptohej se kishte përjetuar dhunë në familje. Kjo deklaratë e saj bëri shumë zhurmë por sot të ftuar ne emisionin “Goca dhe Gra”, Paloma dhe Andrej e kanë vlerësuar si momentin më të tmerrshëm dhe gazetarja ka thënë se është keqkuptuar tërësisht deklarata e saj.

Ajo është shprehur se e vetmja gjë që ka dashur është të përcjellë një mesazh për të gjitha gratë dhe vajzat.

Ka qenë një nga mometet më të tmerrshme. E kam humbur fare fillin. Doja të krijoja situata ytë bukura.LEXO EDHE:  Burrë e grua aksidentohen me motor/ 57-vjeçari futet me urgjencë në operacion

LEXO EDHE:  Përplasen pesë makina/ Plagoset një vajzë

Një tip si Paloma e cila nuk lë dy gurë bashkë nuk mund të jetë e manipuluar dhe të ketë frikë nga bashkëshorti”, ka thënë Paloma.

Ndërsa Andrej është shprehur se më shumë është lënduar nga ajo që është shkruar  në media për të .

Është një keqkuptim i madh. Ka dashur të thotë tjetër gjë por ka dalë tjetër gjë. Ndodhi ajo që ndodhi. Jashtë nuk kanë qenë lajme të vërteta. E kam vujatur shumë. Shyqyr që kam pas miqtë dhe artistë pranë. Sidomos nga morali. Nga Rudi nuk u lëndova. Mirë që e ka treguar se ka heq dicka që nga shpirti i vet”, tha Andrej ndër të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE