Emocione të forta në Big Brother Vip/ Bora dhe Donaldi takohen pas ndarjes

22 Tetor 2021, 20:54, Lifestyle CNA
Emocione të forta në Big Brother Vip/ Bora dhe Donaldi takohen pas

Pas takimit me Semi Jaupajn, Donald Veshaj ka shprehur dëshirën për të takuar Bora Zemanin.

Moderatorja ka pranuar të takojë Donaldin duke transmetuar emocione shumë të forta.

?Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë? është shprehur Bora.

Disa muaj pas ndarjes, Veshaj ka treguar se Bora është femra që ka dashur më së shumti.

Brenda shtëpisë, Donaldi ka treguar historinë e tyre të dashurisë, duke e cilësuar se për momentin ndihet i turbullt dhe ka vendosur që të shijojë eksperiencën e tij brenda Big Brother Vip. / CNA.al

Lajmet e fundit nga