Connect with Us

Të pandashëm/ Fifi nuk i reziston dot Granitit: “Vdiqa për ty”

Showbizz

Të pandashëm/ Fifi nuk i reziston dot Granitit: “Vdiqa për ty”

Publikuar

-

cna lajm show

“Çifti” më i përfolur i momentit, Fifi dhe Graniti nuk hezitojnë të shfaqin hapur pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin, madje të bëjnë edhe deklarata.

Me kalimin e kohës afrimiteti i tyre rritet më shumë. Po ashtu ata flenë shumë afër me njëri-tjetrin dhe shkëmbejnë fjalë romantike.

Mbrëmjen e djeshme kur u bënë gati për të fjetur Fifi i ka thënë Granitit se dëshiron ta përqafojë ndërsa ky i fundit i ka thënë se dëshiron ta puthë.

LEXO EDHE:  Në një lidhje dashurie me ish-partnerin e shoqes së ngushtë?/ Pas shumë provokimesh, përgjigjet Semi

“Vdiqa me të përqafu”, dëgjohet Fifi ti thotë Granitit

“Edhe unë ty me të puth, duhet të kemi durim”, vazhdon Graniti

Ndërkohë që Fifi degjohet teksa qesh./CNA.al

cna ;lajm show

cna lajme show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pas thashethemeve/ Semi i afrohet Fifit: U mërzita që dola më pak e preferuara

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas thashethemeve me Beniadën, Semi është afruar tek Fifi. Këngëtarja ka ndarë me Fifin ndjesinë që pati kur iu komunikua se është personi më pak i preferuar në shtëpinë e Big Brother, së bashku me Kledin.

Fifi e ka këshilluar të vazhdojë të jetë vetvetja dhe jo ajo që duan të tjerët të shohin.

Ndërkaq kujtojmë se Semi gjatë një bisede me Beniadën u shpreh se di shumë gjëra nga jashtë që do të shkatërronin çdo gjë por nuk do që t’i thotë për lojë.

LEXO EDHE:  Zhvishet ish banorja e Big Brother/ Po bën “namin” në Londër

LEXO EDHE:  Pas përplasjes me Granitin/ Fifi flet me Dj Pm: Unë e kam ngacmuar, po ma marrin sikur jam xheloze

Me dasht me përdor lojën këtu brenda, me thënë gjëra që unë di jashtë, mund të them dhe mund të të shkatërroj shumë gjëra, por nuk dua”, është shprehur Semi./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kënga dhe klipi me Florin gati prej dy vitesh/ Fifi zbulon arsyen pse nuk është publikuar ende

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, ka treguar se ka një bashkëpunim me këngëtarin Flori Mumajesi.

Në një bisedë brenda shtëpisë me Monikën, Fifi ka treguar se kënga është realizuar , madje edhe klipi.

Por ka një arsye pse kënga dhe klipi nuk janë publikuar ende.

Fifi thotë se klipi është realizuar kur ajo ishte shumë e shëndoshë dhe Flori nuk ka dashur të publikohet ende pasi shqetësohet për mënyrën se si do të ndihet ajo.

Pjesë nga biseda:

Monika: Ça moshe ka Flori?

Fifi: 39, bëni tani në gusht.

Monika: A, pse e dija të të 40-at unë atë.

Arjola: Po 39, probabilitet 40.

Monika: 39-40, po e dija më të madh. Po tani nuk shkon në asnjë lloj koncerti?

LEXO EDHE:  Në një lidhje dashurie me ish-partnerin e shoqes së ngushtë?/ Pas shumë provokimesh, përgjigjet Semi

LEXO EDHE:  Banorët e “Big Brother” të ndarë në grupe?/ Monika shton dyshimet

Fifi: E ka pas këto punët e veta…nëna i vdiq.Monika: E di se atëherë shkruajti…ishim në Covid kur…

Fifi: Sivjet i ka vdek nëna, shkurt-mars.

Monika: Po, kemi qenë të mbyllur

Fifi: Janar ose shkurt, s’po di saktë, por s’kemi qenë të mbyllur. Vjet kemi qenë të mbyllur, sivjet kemi qenë me fashë orare.

Fifi: E di që kam qenë në Kosovë, kur më kanë thirr.

Monika: Jo, po se shof më që të shkojë nëpër kështu.

Fifi: Jo, thjësht është t’u e marrë, është duke punuar për të nxjerrë këngë të reja. Çfarë këngësh ka aty!? Zoti hajër e bëftë!

Monika: Po ti vetë me atë do këndosh?

Fifi: Po, patjetër. E kam një këngë me videoclip gati që dy vjet, që rri aty klipi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Akuzat se ka penalizuar Granitin/ Flet Fifi: Nuk ka folur me vajzat se më ka respektuar mua

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Granit Cana është kthyer në temën e diskutimit nga vajzat në shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa shumë prej banorëve, mendojnë se Graniti është penalizuar prej raportit me Fifin, këngëtarja mendon ndryshe.

Drejt akuzave që ajo nuk e ka lejuar të qëndrojë me banorët në shtëpi, gjatë një bisede me Monikën, Fifi është shprehur se Graniti ka folur dhe ka patur shoqëri me të gjithë.Fakti që ai nuk ka folur me disa prej vajzave në shtëpi, sipas Fifit kjo ka ndodhur se ka respektuar atë.

LEXO EDHE:  Banorët e “Big Brother” të ndarë në grupe?/ Monika shton dyshimet

LEXO EDHE:  “Tërhiqe këmbën zvarrë”/ Fifi uron të motrën në ditën e martesës

Graniti ka ndenjur me Palomën, me Monikën, me Ilirin, me Bushin ( Sabianin), me Kledin, me Donaldin, ka ndenjur me Elhaidin, me Arditin, e s’paska ndjenjur me 4 femra të tjera. E ka respektu Fifin. Nuk është se nuk ka fol me juve, thjesht nuk ka hap muhabet me juve”, ka thënë Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE