Connect with Us

Refuzoi Andin/ Jasmina e “Përputhen” në një lidhje të re dashurie

Showbizz

Refuzoi Andin/ Jasmina e “Përputhen” në një lidhje të re dashurie

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Jasmina, ish konkurentja e “Përputhen” ka berë gati një javë më parë një përballje më Andin. Perballja vjen pasi pas daljes nga emisioni çift dyshja shkëputi përfundimisht marrëdhëniet mes tyre.

Së fundmi aludohet se Jasmina është në një lidhje me Erik Fullanin, i cili aktualisht posedon disa biznese.

Sipas Albeu.com ka disa detaje që të çojnë në këto dyshime.

LEXO EDHE:  “Nuk lahem apo hyj në pishinë me Granitin”/ Fifi me një tjetër deklaratë: “Prindërit nuk i kam aq liberalë”

1.Të dy veshin të njëta rroba, të veçanta të cilat nuk ja kemi parë askujt tjetër.

cna lajm show

2.Jasmin dhe Eriku ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

cna lajm show

3.Jasmina ka pozuar në foton e saj të fundit në Instagram para një makine tip “Audi” e cila korrespondon me makinën e famshme të Erikut./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Plas sherri keq në “Përputhen”/ Ofendime dhe fyerje:“Pispiruqe, kush mendon se je”

LEXO EDHE:  Sërish skandal në “Përputhen”/ Ish konkurenti nxjerr zbuluar produksionin: Nuk jam eleminuar…

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

LEXO EDHE:  Sërish skandal në “Përputhen”/ Ish konkurenti nxjerr zbuluar produksionin: Nuk jam eleminuar…Pavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Plas sherri keq në “Përputhen”/ Ofendime dhe fyerje:“Pispiruqe, kush mendon se je”

LEXO EDHE:  “Më mbanin për klikime”/ Sindi zbulon pse zgjati aq shumë qëndrimi i saj në Përputhen

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE