Connect with Us

Paloma përgjigjet pa doreza/ Tregon kush është banori më pak i preferuar

Showbizz

Paloma përgjigjet pa doreza/ Tregon kush është banori më pak i preferuar

Publikuar

-

cna lajm show

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur për publikiun si Paloma është një nga personazhet më të përfolur të shtëpisë së Big Brother Vip.

Ajo ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes prej debateve që ka patur me banorët e tjerë të shtëpisë.

Këtë javë ajo është në nominim së bashku me Semin, Arditin dhe Kledin.

LEXO EDHE:  Qeni i saj brenda në shtëpi por Beatrix nuk mund të reagojë/ Ndjekësit shpërthejnë me komente: Nuk është e drejtë

Këtë pasdite banorët i kanë drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit ku kanë treguar se kush është banori i tyre i preferuar dhe më pak i preferuar.

Paloma është përgjigjur pa doreza duke thënë se më e preferuara është Monika ndërsa më pak i preferuari Kledi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Kayne West ne një lidhje të re dashurie/ Kapet “mat” me modelen 22-vjeçare

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej kohesh tashmë reperi me famë botërore, Kayne West është vendosur në qëndër të mediave rozë.

Së fundmi po përflitet se West është në një lidhje dashurie me modelen 22 vjeçare, Vinetria

Aludohet se 44-vjeçari ka qenë në lidhje romantike me modelen 22 vjeçare prej kohësh përpara se ata të dilnin publikisht gjatë fundjavës. Sipas Page Six, reperi është lidhur me modelen prej kohësh, por nuk dihet se kur.

LEXO EDHE:  Qeni i saj brenda në shtëpi por Beatrix nuk mund të reagojë/ Ndjekësit shpërthejnë me komente: Nuk është e drejtë

LEXO EDHE:  “Plas” rrjeti pas rrëfimit të Granitit/ "E mbajti varur deri tani"Kanye dhe Vinetria u shfaqën në publik këtë fundjavë teksa morën pjesë në ndeshjen debutuese të basketbollit të “Donda Academy” në Minneapolis, ku shihen të ulur përkrah njëri-tjetrit.

Kujtojmë se disa kohe më parë Kaynë është përfolur për një rikthim të mundshëm me ish-gruan, Kim Kardashian, e cila tani thuhet se është në lidhje me yllin e SNL, Pete Davidson./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E sulmuan pas skandalit në “Përputhen Prime”/ Mikela dhe Ritvana i kërkojnë falje Alvisës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Hyseni publikoi disa incizime të Alvisës gjatë “Përputhen Prime” dhe tregoi se e gjitha është lojë pasi ata u lidhën gjatë pjesëmarrjes në emision.

Pas kësaj dy vajzat e “Përputhen” Mikela dhe Ritvana i janë kundërvënë Alvisës dhe e sulmuan.

Më vonë Alvisa i tregoi Bores disa foto ku tregonte se ishte dhunuar nga Hyseni dhe ka qënë në komunikim me të për shkak të frikës dhe presionit.

LEXO EDHE:  ‘Shpërthen’ Arjola ndaj Semit/ “Kishe gjithë kohën që përmendje thikën”

LEXO EDHE:  Sherret për ushqimet/ Paloma: Po pres të plasë ndonjë luftë,  Fifi do jetë eksplozivPasi Alvisa beri publike dhunën e ushtruar nga Hyseni ndjekësit i janë vënë kundër dy vjazave për shkak se nuk e mbështetën.

Për këtë arsye Mikela dhe Ritvana ditën e sotme kanë vendosur t’i kërkojnë falje publike Alvisës dhe kanë shtuar se nuk e mbështesin dhunën./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Pas lajmeve se është në gjëndje kritike shëndetësore reagon Ermal Fejzullahu

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Së fundmi kanë qarkulluar disa lajme se këngëtari i njohur Ermal Mamaqi është në gjendje të kritike shëndetësore sepse pësoi një “sulm të rëndë”. Ky lajm ka shqetësuar jo pak ndjekësit e këngëtarit.

Pas këtyre lajmeve të cilat rezultuan aspak të vërteta ka reaguar Ermal Fejzullahu.Me anën e një postimi në rrjetet sociale ai është shprehur se është shumë mirë nga ana shëndetësore dhe ka akuzuar mediat për publikimin ekëtyre lajmeve të pavërteta.

LEXO EDHE:  “Plas” rrjeti pas rrëfimit të Granitit/ “E mbajti varur deri tani”

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

“Nuk e di si nuk iu vjen turp portaleve të tilla. Turpi i botës. Jam shëndoshë e mirë faleminderit Zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin. Kjo është turp”, është shprehur Ermali./CNA.al

LEXO TE PLOTE