Connect with Us

Paloma komenton lidhjen e Semit me Donaldin/ “Do ishte e turpshme”

Showbizz

Paloma komenton lidhjen e Semit me Donaldin/ “Do ishte e turpshme”

Publikuar

-

cna lajm show

Që në nisje të emisionit më të komentuar të momentit “Big Brother” bëri bujë të madhe lidhja dhe afrimitetii ngushtë mes Semit dhe Donaldit. Dukë qenë se dyshja janë shumë të afërt me njëri-tjetrin u aludua se mes tyre  mund të ketë dicka më shumë se miqësi. Lidhja u komentua gjatë për shkak se Semi është shoqja e ngushte e Borës, ish partneres së Donaldit. Por si Semi ashtu edhe Donaldi i kanë mohuar këto zëra.

LEXO EDHE:  Pritja mori fund/ Zbulohet data zyrtare kur do të nisë “Big Brother VIP”

Së fundmi lidhja e tyre është komentuar edhe nga Paloma. Ajo mendon se do ishte e papranueshme që ata të kishin dicka më shumë se thjesht shoqëri.

“Nuk ka sens. Do ishte e turpshme, vetëm po të jenë çmendur”, është shprehur Paloma gjatë bisedës me banorët e tjerë./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Sherr në Big Brother/Kjo banore “futet” mes çiftit Katerina-Lupçe

LEXO EDHE:  Këngëtarja Sheila Haxhiraj, banorja e dytë që hyn në Big Brother Vip

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  “Skenë e nxehtë”/ Graniti masazhon Fifin, këngëtarja relaksohet së tepërmi

LEXO EDHE:  “Mendova ishalla nuk është ky ai që është lidhur me Jonidën”/ Bora Zemani hap zemrën, tregon për takimin e parë me DonaldinPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendecioze

LEXO EDHE:  “Më mashtroi”/ Semi tregon arsyen pse u martua me Bojken Lakon

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE