Connect with Us

“Lutem që të vijë një mashkull në jetën time”/ Arjola Demiri flet për jetën private

Showbizz

“Lutem që të vijë një mashkull në jetën time”/ Arjola Demiri flet për jetën private

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e Portokallisë, Arjola Demiri është një nga personazhet më të komentuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Arjola ka folur shumë për jetën e saj private dhe problemet që ka patur në të shkuarën.

Së fundi, në një bisedë më banorët është shprehur se për monetin nuk ka askënd në jetën e saj dhe lutet që të vijë një mashkull që të insistojë për dashurinë e saj.

Nuk kam asnjë në mëndje, ama lutem që të vijë një mashkull në jetën time. Por unë dua dikë që të insistojë për të shfaqur dashurinë e tij”,-tha Arjola.

Më herët Arjola ka treguar se ish-partneri i saj e ka tradhëtuar, veprim të cilin ajo u përpoq ta falë për 6 vite.

LEXO EDHE:  Rrëfimi tronditës i Arjola Demirit/ “Kam tentuar të pres venat”

“Nuk mund ta besoja që personi që po më lutej mua të mos e tradhëtoja, më tradhëton vetë. Në fillim mendova se ishte mërzitur për faktin se fëmija i parë na doli vajzë dhe për këtë arsye tentova edhe dy shtatzënitë e tjera. Por ishte e kotë’’, u shpreh ajo.

“I shijonte jeta që kishte jashtë, se sa ajo brenda shtëpisë. Por, jam e bindur se nuk do të gjejë asnjëherë atë sinqeritet. E doja më shume se fëmijët, prindërit e mi, ishte qendra e universit, ishte adhurim për mua. E dorëzova veten time komplet te ai”, shtoi Arjola./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Unë jam në finale”/ Fifi mendon se do të fitojë “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një javë më parë Fifi është shpallur si më e preferuara nga publiku.

Gjithashtu ajo ka qenë ndër përsonat më të komentuar brenda shtëpisë më të famshme të momentit. Kjo edhe për shkak të marrëdhënies të komplikuar që ka me Granitin.

Nisur nga kjo Fifi ka krijuar idenë se është kandidatja kryesore për të fituar çmimin e madh.

Gjatë një bisede me dy nga vajzat e shtëpisë Semin dhe Beniadën, Fifi është shprehur se ajo me patjetër do të jetë pjesë e finales së “Big Brother Vip”

LEXO EDHE:  Rrëfimi tronditës i Arjola Demirit/ “Kam tentuar të pres venat”

LEXO EDHE:  "Pse vetëm Rama të ketë shumë femra në staf"/ Turjan Hysko zbulon hyrjen e re në Klanifornia

Un jam në finale. Edhe nëse nuk jam dua t’ja fiksoj vetes”, dëgjohet Fifi teksa ju thotë dy banoreve tjera./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jeni sipërfaqësorë, vendoseni veten në vendin e tij”/ Andi i del në mbrojtje Hysenit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në numrin e shumë personave që kanë reaguar në lidhje me skandalin e “Përputhen” për rastin e Alvisës dhe Hysenit, është bërë pjesë edhe Andi. Ai shprehet se njerzit nuk duhet të jenë kaq sipërfaqësorë dhe se Hyseni nuk përdor dhunë, përkundrazi ka bërë gjithçka për Alvisën.“Po mirë sa njerëz sipërfaqësor paskeni qenë se kuptoj si shikoni e gjykoni pa ditur asgjë, pa vërtetuar asgjë me shenja dhune. Vendoseni veten në vendin e Hysenit, nëse do kishte dhunuar a kaq budalla thoni është sa të dali e të bëhet person publik? Kur nga krahu tjetër është biznesmen i suksesshëm që në moshë të re? Apo të bëj gjeste bamirësie e të mos doj ti publikoj? Po a kaq e rëndë qënka me u shpreh së është lënduar se E KA TRADHTUAR AJO QË KISHTE MENDUAR TË KRIJONTE FAMILJE? Po kaq paragjykues jeni e kurrë s’mbusheni me mend, veç doni ta bëni tjetrin të ndihet keq për diçka që se ka bërë? Harroni që reality shoë ka censurime dhe jo çdo gjë është siç duket apo siç ju e kuptoni. Unë e njoh personalisht Hysenin dhe Alvisën e me bindje them kurrën e kurrës nuk ka vënë dorë mbi të, përkundrazi i ka plotësuar çdo dëshirë. Rrini mirë o njerëz e mos paragjykoni palidhje se nuk ekziston dhuna në fjalorin e Bushit”, ka komentuar Andi në një postim të Përputhen./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shenja më kokfortë e horoskopit/ Gjërat që duhet të dini patjetër nëse keni lënë takim me një Dem

Publikuar

-

Nga

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Shtator-04 Tetor

Demi është shenja më e veçantë e horoskopit.

Dhe nëse po dilni me një person të shenjës Dem, keni bërë zgjidhjen e duhur. Por ashtu si çdo shenjë tjetër, Demi ka disa karakteristika të vetat, të cilat duhet t’i dini patjetër.

Duhet të jeni të vetëdijshëm se janë me këmbë në tokë, punëtorë dhe besnikë. Nuk ua japin zemrën personit të parë që u troket në der dhe u përplas qerpikët. Përkundrazi, dëshirojnë marrëdhënie të gjata dhe kuptimplota, dhe dashurojnë me passion.

Më poshtë keni cilësitë që e bëjnë Demin shenjën që çdokush do të donte të kishte në krahë:1.Janë shumë besnikë: Nëse partneri, partnerja juaj i përket kësaj shenjë, atëherë jeni me të vërtetë fatlumë pasi Demi është shenja më besnike e gjithë zodiakut. U pëlqen të japin e marrin besim dhe në përgjithësi ndërtojnë marrëdhënie të shëndetshme e që zgjasin në kohë.

2.Janë kokëfortë të pandreqshëm: E thamë në krye të herës, që janë kokëfortët? Na duhet ta shkruajmë e themi sërish pasi personat e lindur nën këtë shenjë njihen për këtë tipar të tyrin aq shumë të lakuar nga të tjerët. Demi nuk heq dorë lehtësisht nga gjërat dhe njerëzit që i do vërtetë. Pengesat janë thjesht një stimul për të vazhduar akoma edhe më shumë në rrugën e tij. Kjo mund të  tingëllojë si një cilësi negative në fillim, por eksperienca ka treguar se  njerëzit më kokëfortë janë edhe më pasionantët.

LEXO EDHE:  Nisën xhelozitë e para në “Big Brother”/ Çfarë po ndodh mes Palomës dhe Fifit?

LEXO EDHE:  E dashuruar me këtë vend/ Aktorja e famshme turke nuk i ndahet Shqipërisë

3.Janë romantikë të lindur: Përtej fasadës së shenjës së fortë, Demat janë një ndër shenjat më romantike të horoskopit. E duan romantizmin në të gjitha format e tijj, mbrëmjet pranë një oxhaku të ngrohtë dhe me një gotë verë në dorë apo qoftë një përqafim i ngrohtë.

4.Janë të ndjeshëm: Edhe pse Peshqit njihen si shenja më e ndjeshme e zodiakut, Demi nuk mbetet më pas. Janë të shumta rastet kur Demi lejon të udhëhiqet nga emocionet dhe instikti. Për të, të qenët i, e ndjeshëm/ndjeshme është një  tipar që mund të keqpërdoret sidomos në marrëdhëniet në çift, por Demi nuk mund të bëjë ndryshe pa të./CNA.al

LEXO TE PLOTE