Connect with Us

Leku letër/ Kur vjen puna tek makinat, Loredana nuk kursehet

Showbizz

Leku letër/ Kur vjen puna tek makinat, Loredana nuk kursehet

Publikuar

-

Shpesh herë këngëtarja e njohur Loredana është shprehur se makinat i ka pasion dhe në koleksionin e saj gjejmë vetëm makina të shtrenjta.

Këtë koleksion ajo ka vendosur që ta shtojë.

Së fundmi ajo ka treguar me anën e postimeve në Instastory se ka blerë dy makina të markës “Cadillac”.

Reperja ndau me ndjekësit e saj në Instagram, një video të veturave të cilat duket se janë shumë të shtrenjta.

Këtë periudhe veçanërisht Loredana ka pasur shumë sukses me projektet e saj muzikore dhe si duket e gjithë puna e saj është përkthyer në të ardhura të majme për këngëtaren./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben zemrën Sarës/ Shkëmbejnë përqafime gjithë kohën

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së djeshme pjesë e “Big Brother Vip” u bënë dy Dj. Të dy djemtë janë nga Kosova, Arbër Gumnishta dhe Pajtim Krasniqi.

Kujtojmë gjithashtu se Arditi është larguar me shumicë votash.  Ai ishte në nominim bashkë me Donaldin.

Duket se Pajtimi po arrin të rrëmbejë vëmendjen e njësës prej vajzave brenda shtëpisë . Bëhet fjalë për Sara Berishën.

Ashtu si u shpreh edhe në klipin prezantues DJ Pm, Pajtim Krasniqi po arrin ta ‘çelë’ Sarën.

Shpesh herë ata janë parë në shtëpi duke shkëmbyer përqafime të ngrohta me njëri-tjetrin.Afrimiteti mes tyre u vu re që në momentin kur DJ Pajtimi hyri në shtëpi dhe pas spektaklit ata nisën të bisedonin me njëri-tjetarin, madje ai i ka mbajtur edhe dorën Sarës teksa ajo flinte gjumë./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Big Brother Vip” dënon Ilirin dhe Monikën/ Ja vendimi që është marrë

Publikuar

-

Nga

cna lajme politike

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Arbana Osami ka treguar se dy nga banoret e shtëpisë konkretisht Iliri dhe Monika kanë thyer rregullat dhe për këtë arsyer “Vëllai i Madh” ka vendosur t’i dënojë dhe ky dënim do zbulohet së shpejti.

Si duket ka qenë e vërtetë sepse ditën e sotme në shtëpinë më të famshme të momentit ka mbërritur një zarf nga ana e produksionit ku zbulohet edhe dënimi për këta dy konkurentë.Është vendosur që Monika dhe Iliri për 24 orë duhet të qëndrojnë pa folur me banorët e tjerë brenda shtëpisë.

Kujtojmë, se shpesh herë banorët kanë thyer rregullat sipas të cilave ndalohet komunikimi i fshehtë në vesh, me mikrofona të ndalur apo me gjeste./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mesazhi dhe dhurata dorëzohen tek personi i duhur/ Bora merr surprizën e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm, aktori Donald Veshaj bëri gjestin tejet të veçantë për moderatoren Bora Zemani.

Nga shtëpia e Big Brother Donaldi zbuloi se dje ishte 3 vjetori I lidhjes së tyre të dashurisë. Ndaj në një pako ëmbëlsira venosi varësen që mbante në qafë dhe ia dërgoi Borës.

Sot moderatorja ka treguar se dhurata dhe mesazhi kanë shkuar në destinacion. Ajo ka vendosur varësen e Donaldit dhe po shijon ëmbëlsirat e dërguara nga Donaldi.Krahas ajo iu uron një fundjavë të ëmbël të gjithë ndjekësve të saj.

Kujtojmë se pajtimi i tyre ndodhi pak javë më parë gjatë live showt të Big Brother Vip, ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE