Connect with Us

FOTOT- Trejsi Sejdini “çmend” ndjekësit/ Poston foton nudo

Showbizz

FOTOT- Trejsi Sejdini “çmend” ndjekësit/ Poston foton nudo

Publikuar

-

cna lajm show

Trejsi Sejdini është një prej vajzave më të komentuara në median rozë. Ajo është bërë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në Miss Univers Albania dhe që atëhere është perfolur për tipin e saj shumë lozonjar dhe shpesh herë dhe për përfshirjen në skandale ose sherre të bujshme.

Në Instagramin e saj ku numëron mbi 400 mijë ndjeksës, ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese të cilat komentohen dhe pëlqehen pafund.

LEXO EDHE:  Nuk i lë vend imagjinatës/ Demi Rose, britanikja që po çmend meshkujt

Se fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e zhveshur në pjesa e sipërme, foto e cila ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo duket e ulur dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë professional.

cna lajm show

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/ “Kam menduar të vras babain”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori legjendar Will Smith ka bërë një rrëfim”shokues”.

Me një deklaratë shumë të sinqertë ai ka treguar se ka dashur të hakmerej ndaj babait të tij dhe gjatë një periudhe ka menduar të vrasë.

Kjo për arsyer sepse ai i ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij.Revista prestigjoze “People” ka publikuar disa fragmente nga ky rrëfim dhe ka zbuluar nga kujtimet e aktorit të famshëm se tashmë ai jeton në Filadelfia me babanë dhe nënën e tij.

LEXO EDHE:  “Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

LEXO EDHE:  Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…

Ai zbuloi se pavarësisht të gjithave ai po kujdesej për babin ndersa luftonte me kancerin. Megjithatë ajo periudhe ka ndikuar shumë në marrëdhënien që ai kishte me babain e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mund të kishim diçka më shumë”/ Pas daljes nga “Big brother Vip” Sheila tregon hapur pëlqimin për banorin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Big Big brother Vip” Sheila ka folur hapur jo vetëm në lidhje me eksperiencën brenda shtëpisë por edhe për që ka pasur për një nga banorët e ri që u bë pjesë e shtëpisë.

E ftuar në emisionin  “Pardon My French” ajo është shprehur se me Iglin konkurentin e ri të shtëpisë mund të kishte pasur diçka.

LEXO EDHE:  Pushimet e nxehta të bjondinës/ Kejvina Kthella publikon videon “flakë” nga Dubai

LEXO EDHE:  FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësitIshalla nuk më zhgënjen si personazh. Me atë çfarë po shikoja kur isha në ‘prime’. M’u duk i drejtpërdrejt, i zgjuar, introvert. Mbetet për t’u parë. Ishalla nuk më zhgënjen. Po të isha brenda shtëpisë mund të kisha patur diçka me të”, u shpreh Sheila./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

LEXO EDHE:  Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…

LEXO EDHE:  FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësitNë Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE