Connect with Us

Atdheu flet troç për lidhjen me Borën/ “Jam lodhur shumë…”

Showbizz

Atdheu flet troç për lidhjen me Borën/ “Jam lodhur shumë…”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bora Zemani është përfolur shumë në rrjet jo vetëm për lidhjen me Donaldin por edhe për aludimet se ka nisur një romanë me ish konkurentin e “Përputhen” Atdheun. Por dyshja gjithmonë i kanë mohuar këto zëra.

Së fundmi Atdheu ka qenë i ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, ku ka folur edhe për raportin me Borën si edhe ka sqaruar një herë e mirë se mes tij dhe moderatores nuk ka asgjë.

LEXO EDHE:  3 vjet lidhje, ndahen përfundimisht Çiljeta dhe Alban Hoxha?

Kam frikë edhe të flas, se unë flas gjë tjetër, portalet shkruajnë gjë tjetër. Jam lodhur shumë, pasi edhe Borës i ka nxjerrë probleme kjo puna me mua. Në fillim e kam marrë me shaka e sportivitet por vazhduan shumë”, është shprehur Atdheu.

Kujtojmë se lajmet për një romancë të mundshme mes tyre bëri xhiron e rrjetit, madje u aludua se ky ishte edhe shkaku i ndarjes së Borës me Donaldin./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“U masakrua” me komente sepse bëri shqiponjën me duar/ Shtrohet në spital Miss Serbia

Publikuar

-

Nga

Sapo është kthyer në vëndin e saj, Valentina Petroviç e cila ishte përfaqësuesja e e Serbisë në garën për Miss Internacional, mësohet se është shtruar në spital.

Kujtojmë se pasi bëri shqiponjën më duar krahas miss Kosoves dhe Shqipërisë ajo u masakrua nga komentet negative nga populli Serb. Kjo bëri që ajo të mos e përballonte dot presionin dhe të tërhiqej nga gara dhe të kërkonte falje.Po nuk mbaron me kaq. Për shkak të stresit të akumuluar ajo është ndjerë shumë keq dhe ka përfunduar në spital. Lajmi është dhënë nga një prej mikeshave të saj.

LEXO EDHE:  Bora e krahason me Shqipen/ Konkurrentja e re e Përputhen: “Mos ma thoni më ju lutem”

LEXO EDHE:  Tea konfuzon fansat/ Bën lëvizjen e papritur

Më njoftuan se Valentina kishte rënë dakord të tërhiqej. E kuptoj dhe është e pranueshme kjo që ka ndodhur. Ka stres të tmerrshëm pas saj, është nën presion të madh, e kanë mbajtur më gjatë në doganë në kthimin në Serbi”, ka thënë Nadja, mikesha e ngushtë eMissit Serb./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kisha frikë nga mentaliteti”/ Arditi tregon pengun më të madh të jetës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas të gjitha situatave tensionuese brenda shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” banorët kanë vendosur të bëjnë biseda me njëri-tjetarin rreth eksperiencave më të bukura të jetës së tyrë, për tu çliruar disi edhe nga i gjithë presioni.

Mes banorëve pati shumë rrëfime dhe një prej tyre ishte edhe Arditi i cili rrefeu një peng që kishte për humbjen e një mundësie të madhe.

Këngëtari rrëfeu se ishte ftuar nga një festival shumë i rëndësishëm kushtuar komunitetit LBGT+, për të qenë këngëtari kryesor. Arditi ka rrëfyer se ftesa erdhi pas një suksesi që ai kishte korrur në “Eurovision Suedia”.

LEXO EDHE:  Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

LEXO EDHE:  E paska mbajtur të fshehtë/ Ja kush është ish konkurenti që del LedjanaAi tregoi se e refuzoi ftesën sepse ishte i frikësuar nga mentaliteti në Shqipëri

”Ishte festival shumë i rëndësishëm, mund të më hapte shumë rrugë karriere. Isha i vogël dhe nuk e mendova mirë, kisha frikë nga paragjykimet këtu, nëse do më jepej tani mundësia do pranoja pa hezitim”, është shprehur Arditi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/ “Kam menduar të vras babain”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori legjendar Will Smith ka bërë një rrëfim”shokues”.

Me një deklaratë shumë të sinqertë ai ka treguar se ka dashur të hakmerej ndaj babait të tij dhe gjatë një periudhe ka menduar të vrasë.

Kjo për arsyer sepse ai i ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij.Revista prestigjoze “People” ka publikuar disa fragmente nga ky rrëfim dhe ka zbuluar nga kujtimet e aktorit të famshëm se tashmë ai jeton në Filadelfia me babanë dhe nënën e tij.

LEXO EDHE:  Bora e krahason me Shqipen/ Konkurrentja e re e Përputhen: “Mos ma thoni më ju lutem”

LEXO EDHE:  Floriana Garo ndan emocionet e shtatzënisë dhe detajet e emrit të vajzës

Ai zbuloi se pavarësisht të gjithave ai po kujdesej për babin ndersa luftonte me kancerin. Megjithatë ajo periudhe ka ndikuar shumë në marrëdhënien që ai kishte me babain e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE