Connect with Us

Vazhdon sherri mes dy konkurentëve të “Përputhen”/ “Paske dalë me deklaratë, rritu edhe pak…”

Showbizz

Vazhdon sherri mes dy konkurentëve të “Përputhen”/ “Paske dalë me deklaratë, rritu edhe pak…”

Publikuar

-

/
cna lajm show

U përfol gjatë në media dhe rezultoi se ishte e vertetë që Atdhe Xharavina dhe Andi Artani prej kohësh i kanë dhënë fund miqësisë.

Kujtojmë se ata ishin një dyshe e pandarë por si duket aq zgjati dhe shkak për këtë u bënë pikërisht dy vajzat, Sara dhe Jasmina.

Së fundmi në një intervitë Atdheu ka treguar se në momentin kur Andi dhe Jasmina u ndanë përfundimisht, Andi i kërkoi të mos publikonte më foto me Jasminën dhe ai e respektoi kërkesën e shokut. Nga ana tjetër, sipas Atdheut, Andi nuk bëri të njëjtën gjë në momentin që ai u nda nga Sara dhe për këtë arsye mes tyre pati hatërmbetje

Andi i ftuar te “Shqipëria Live”, përveçse foli gjatë për marrëdhënien e tij më Jaminën, ndër të tjera foli edhe për Atdheun. Ai tha se Atdheu është kokëfortë, e ka kuptuar gabimin e tij dhe se po pret falje prej tij, gjë që ende nuk ka ndodhur.

LEXO EDHE:  Deklarata e Sarës për Geljanin/ Rrjeti shpërthen në komente: Do të arrijë tek Noizy

Nisur nga kjo deklaratë Atdheu ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instastory.

cna lajm show

Jam mjaftueshëm i rritur dhe i vetdijshëm për gabimet që bëj në jetë dhe nuk kam pas kurrë turp të kërkoj falje për ato gabime, paske dal sot me deklaratë që do nga unë të them më fal po ska gjë do kalojnë dhe ca vite do rritesh dhe pak dhe do i kuptosh dhe do i shofësh gjërat ndryshe, por fal e ke edhe këtë herë si shumë herë tjera veç pse qënke mirënjohës se kam mendu që edhe këtë nuk e ke suksese në jetë, mos prit gjë nga unë për gabimet e tua se do plakesh nëse e pret atë ditë të vijë”, shkruan Atdheu./CNA.al

Krah njëri tjetrit/ Andi dhe Jasmina fotografohen në Pejë

cna lajm show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Tentuan të të vinin me shpatulla pas murit”/ Romeo mesazh Donaldit në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Romeo Veshaj ka surprizuar Donald Veshaj sonte në Big Brother Vip ku dhe i ka dhënë dhe mesazhin që ka për të në lidhje me situatat e ndodhura së fundi për raportin me Borën dhe Beatrix.

Romeo i ka thënë Donaldit se edhe pse tentuan ta vendosnin me shpatullat pas murit, ai arriti ta mbante situatën nën kontroll.Ai e këshillon të vazhdojë të bëjë atë që ndjen dhe se problemet jashtë janë zgjidhur.

LEXO EDHE:  Pezullimi i Hysenit nga “Përputhen”/ Zbuloni arsyen e vërtetë 

LEXO EDHE:  “Na ke mashtruar”/ Ndjekësit i "vërsulen" Mevlanit: Nuk kishte faj Ledjana

Të gjitha problemet jashtë janë të zgjidhura. Je shumë i fortë. Mos të të hajë  fare.Te situata e fundit dhe pse tentuan të të vinin me shpatulla pas murit, ti mbajte gojën dhe u tregove burrë dhe për këtë të jap dorën. Më pëlqen shumë. Vetëm gaz”, ka thënë Romeo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U duk sikur u kap në krevat me një burrë të martuar”/ Donaldi: Situata në disfavorin tim

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj ka folur për ditët e vështira që ka kaluar pas primet të shkuar të Big Brother Vip ku u diskutua raporti i tij me Bora Zemanin dhe Beatrix Ramosaj.

Ai është shprehur se më shumë është ndjerë keq për Beatrix pasi nga situata e përshkruar u duk sikur ajo ishte kapur në krevat me një burrë të martuar, që në atë rast ishte ai.Ka qenë një presion shumë i madh. E dija që kjo situatë do të ishte në disfazorin tim . Kur e ndjej diçka dua ta bëj. Nuk dua ta gënjej veten time. Unë e dija çmimin e asaj që po bëja por thjesht nuk e ndaloja dot. Një letër dhe një mesazh do ishte bukur për publikun. Unë i kam provuar dhe nuk kanë funskionuar jashtë. Më ka ardh keq për Triksën kur e kam parë në dhomën e rrëfimit se mu duk sikur kjo ishte kap në krevat me një burrë të martuar që isha unë”, ka thënë Donaldi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada ia thotë në sy Sarës dhe Pm/ “Nuk ka shkëlqim mes jush”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani ka komentuar raportin Sara-Pm duke thënë se ajo ka qenë një nga banoret e para që e ka këshilluar të mos e ndrydhë veten dhe ndjenjat.

Por me kalimin e kohës duket se mdoelja ka ndryshuar mendimin dhe shprehet se tani ka vënë re se në sytë e tyre nuk ka shkëlqim.

Këtë ajo ua ka thënë në sy sonte gjatë spektaklit së Big Brother Vip dhe Sara dhe Dj Pm nuk kanë dhënë asnjë reagim.Kam qenë e para që i kam thënë mos u komplekso  Tani nuk shikoj se iu shkëlqejnë sytë njërit apo tjetrit”, ka thënë Beni.

LEXO EDHE:  E papritur/ Ish konkurrentja e Përputhen prezanton vajzën: Kjo është mrekullia ime

LEXO EDHE:  Jasmina harron Andin/ Hidhet në krahët e një tjetri

Ndërsa edhe Donaldi është shprehur se nuk e kupton dot Sarën dhe se po t ëishte në vendin e saj dhe do të ndiente diçka të madhe nuk do e ndrydhte dot veten.

Më vjen çudi me Sarën se ndodnjëherë nuk e kuptoj. Ke familjen jashtë dhe je e ndrydhur se po paragjykohesh.Mendoj se nuk do ta ndrydhja veten nëse do të ishte diçka e madhe”, tha Donaldi./ A.E-CNA.al 

LEXO TE PLOTE