LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

SPAK operacion anti-drogë/ 20 të arrestuar

20 Tetor 2021, 07:13, Kronika CNA

SPAK është duke kryer një operacion sot në kuadër të një procedimi penal në fushën e kultivimit narkotikëve.

Po ekzekutohen nga Policia e Shtetit 20 masa sigurie personale të miratuara nga gjykata.

Deri më tani bëhen të dituar emrat e shtatë personave për të cilët Gjykata e Posaçme Anti-Korrupsion ka firmosur masën e arrestit.

Ata janëGjin Kola, Leonard Kola, Ilir Prenga, Tanush Lekgegaj, Pashk Lala, Miri Rrapi dhe Aleks Kedheli./CNA.al

Lajmet e fundit nga