Connect with Us

Në sy të Semit, Donaldi bën deklaratën “bombë” për Borën/ “E dua dhe…”

Showbizz

Në sy të Semit, Donaldi bën deklaratën “bombë” për Borën/ “E dua dhe…”

Publikuar

-

Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit

Çifti më i përfolur ne median rozë pa dyshim kanë qenë Bora dhe Donaldi. Edhe pas ndarjes së tyre ata vazhdojnë të jenë pjesë e diskutime të bujshme.

Ata kanë folur shumë pak rreth lidhjes dhe përfundmimit të marrëdhënies së tyre por pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother” Donaldi është hapur më shumë rreth Borës duke dhënë disa deklarata të bujshme.

Në një bisedë më Kledin, Fifin dhe Semin, shumë hapur ai ka vendosur të tregojë se ende e do Borën.

Biseda u nis nga Kledi i cili e pyeti: “Lidhja jote më e gjatë?

Dhe Donaldi më pas nisi të përgjigjej për të gjitha pyetjet që kishin banorët e tjerë.

“Deri para 3-4 muajsh”, i thotë Kledit

(Biseda e plotë)

Kledi: Shkaku i ndarjes?

Donaldi: U bënë shumë gjëra bashkë

Kledi: Sa vite ishit bashkë?

Donaldi: Dy vite e gjysmë

Kledi: Moshë më e vogël?

Donaldi: Më e madhe 3 vite

Kledi: E famshme?

Donaldi: Po

Semi: Yll e bukur

LEXO EDHE:  “Duke lexuar lajmet”/ Kejda dhe Erik Fullani konfirmojnë për herë të parë lidhjen

Kledi: M’i thuaj shkronjat e para

Fifi: Të gjithë e dinë, Bora Zemani

Kledi: Aaa ajo zeshkanja, ajo është yll

Donaldi: Yll është (me humor)

Kledi: Shumë e mirë është

Fifi: A keni raporte të mira bashkë? A jeni ndarë keq apo mirë?

Donaldi: Keq, me debate, me diskutime. Jo se jemi ndarë se nuk bëjmë për njëri-tjetrin apo se mori fund…

Semi: Këta vdesin për njëri-tjetrin, vdesin. Kjo është e sigurt

Kledi: Edhe unë kështu mendoj

Semi: E di shumë mirë

Fifi: A e do?

Donaldi: Nuk di ta them

Fifi: A të mungon?

Donaldi: Që më mungon po, prezenca e saj. Jam shumë i turbullt. Ne jemi gjela të dy. Ne ziheshim gjatë gjithë kohës, kapeshim për gjëra palidhje. U bë e vështirë, por nuk u ndamë se nuk duheshim./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Partnerja e Seldit habit ndjekësit/ I drejton pyetjen që po “trazon” rrjetin

LEXO EDHE:  Pas thumbave të Borës/ Reagon Donaldi: Kërkohet…

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Partnerja e Seldit habit ndjekësit/ I drejton pyetjen që po “trazon” rrjetin

LEXO EDHE:  “Kur do të martohesh”/ Marin Mema zbulon detajet për jetën privatePavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  “Duke lexuar lajmet”/ Kejda dhe Erik Fullani konfirmojnë për herë të parë lidhjen

LEXO EDHE:  “Kur do të martohesh”/ Marin Mema zbulon detajet për jetën private

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE