Connect with Us

Ilir Shaqiri shfrenon sërish gojën/ “Kam parë mijëra balerina me tanga, mbeta të…”

Showbizz

Ilir Shaqiri shfrenon sërish gojën/ “Kam parë mijëra balerina me tanga, mbeta të…”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sheri mes Semit dhe balerinit Ilir Shaqiri brenda shtëpisë së “Big Brother” duket se nuk ka të mbaruar.

Kujtojmë se e gjitha nisi pas gjestit të Semit e cila i ngriti Ilirit gishitin e mesit. Ky i fundit i tha se këtë veprim ai nuk do ja falte kurrë.

Së fundmi një deklaratë tjetër ka erdhur nga balerini për Semin. Gjatë një bisede me Kledin, kamera ka fiksuar momentin kur Iliri shprehet: “Kam parë mijëra balerina në tanga, mbeta me pa b*** e Semit”.

LEXO EDHE:  Pozon nudo në kopertinat e famshme/ Beniada rrëfen vështirësitë e para në Milano: “Nuk kisha bukë të haja”

Kujtojmë se Semi është shprehur në dhomën e rrëfimit se nuk e ka bërë atë veprim më qëllim të keq dhe se nuk dëshiron ta zgjasë. Por si duket Iliri nga ana tjetër ka një mendim komplet ndryshe./CNA.al

cna lajm show cna lajm show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata një natë më parë ka qenë shumë e tensionuar mes Fifit dhe Granitit. Ky i fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia pas përplasjes me të gjithë banorët.

Gjatë mbrëmjes, Big Brother krijoi një lojë me shishe, ku banorët duhet tu drejtonin pyetje njëri-tjetrit.Graniti ka pyetur Fifin se cilin prej banorëve do ta shohë jashtë dhe pse. Fifi i është përgjigjur duke thënë se do të shohë jashtë veten pasi po e lëndon atë.

LEXO EDHE:  “Jam fejuar 16 vjeç”/ Banorja e “Big Brother” fajëson të emën për lidhjen e saj të parë

LEXO EDHE:  Tensione dhe debate në “Big Brother”/ Paloma kapet keq me banorët

Kjo përgjigje ka emocionuar Granitin, i cili ka mbetur pa fjalë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar ka patur debatet të ashpra mes Granitit dhe banorëve. Të gjithë janë kthyer kundër tij, duke e sulmuar përsa i përket raportit të tij me Fifin.

Sipas Granitit, raporti me Fifin e ka penalizuar në lidhje me banorët e tjerë, të cilët sërish i ka vënë në dukje se e ka përdorur Fifin për lojë.

Pas debatit me të gjithë banorët, Graniti mori vendimin për të dalë nga shtëpia pasi e ndjente veten si ta padëshiruar brenda në shtëpi.Më pas, Iliri, Sabiani dhe Kledi e kanë bindiur Granitin të qëndrojë. Situata ka shqetësuar shumë Fifin, e cila në një bisedë me Beatrix është shprehur se nuk ishte normal situata e ndodhur më parë, ku 13 vetë iu sulën Granitin.

LEXO EDHE:  Harrojeni lojën me çifte: Big Brother sonte përmbysi gjithçka

LEXO EDHE:  Shpërthen keq banorja e re e “Big Brother Vip”/ "Shqiptarët merren me gjëra që nuk kanë pikën e vlerës”

Sidomos ai muhabeti që u bë, 13 vete në krye atij. Ishte diçka e padrejtë prej tyre, jam shumë e zhgënjyer nga ata. 10 minuta më parë je i padëshirueshëm, pasi Graniti mori valixhet, gjithë ne të duam”, shprehet Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-“U dhunua nga burri dhe humbi dy binjakë”/ Aktorja rrëfehet pa “dorashka”: Nuk dua më…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer në “Big Brother VIP” historinë e saj të dashurisë me ish-bashkëshortin.

Artistja ka thënë se e ka falur për gjashtë vite tradhtinë e tij, por erdhi një moment që nuk duronte më dhe u largua nga shtëpia së bashku me fëmijët.

Demiri ka zbuluar gjithashtu se ka abortuar dy binjakë, sepse marrëdhënia mes saj dhe ish-partnerit nuk ishte e mirë e madje ka pranuar publikisht se ai e dhunonte fizikisht. Edhe pse kanë kaluar kaluar disa vite, ajo po lufton ende për të marrë kujdestarinë e fëmijëve dhe nuk ka bërë publike asnjë lidhje dashurie.Ditën e djeshme, gjatë lojës së sinqeritetit, Arjola u pyet nga Einxhel: “Nuk e ke kërkuar apo nuk të ka ardhur partneri ideal?”.

LEXO EDHE:  Harrojeni lojën me çifte: Big Brother sonte përmbysi gjithçka

LEXO EDHE:  Sarah ngacmohet me Granitin/ Ndjekësi bën komentin epik

“Në asnjë moment nuk jam shfokusuar që të krijoj një lidhje, sepse për shkak të magnetit që kam e di që në jetën time do vijnë meshkuj posesivë që do më mbyllin diku. Nuk e kam kërkuar dikë fare. Njeriu i duhur nuk ka ardhur ende. Dua që të kem një marrëdhënie të konsoliduar jashtë pragut të shtëpisë time. Fëmijët e mi janë fëmijët e mi. Shtëpia ime me fëmijët e mi, është vetëm e jona… jashtë pragut të derës po”,- u përgjigj Arjola, duke lënë të kuptohet se tashmë nuk kërkon më marrëdhënie serioze.

LEXO TE PLOTE