Connect with Us

“Ajo ka dashur të flasë me mua”/ Pasi e refuzoi në përballje, Andi nxjerr “zbuluar” Jasminën

Showbizz

“Ajo ka dashur të flasë me mua”/ Pasi e refuzoi në përballje, Andi nxjerr “zbuluar” Jasminën

Publikuar

-

/
cna lajm show

Ditën e djeshme tek emisioni “Shqipëria Live” ka qenë i ftuar ish konkurenti i “Përputhen” ku ka folur për marrëdhënien e tij më Jasminën. Përballja e tyre e fundit në emisionin “Përputhen, Prime” bëri shumë bujë në media për faktin se Jasmina e refuzoi.

Ditën e djeshme Andi ka treguar një version komplet tjetër.

Ajo ka thënë, kush ka qenë Andi pa Jasminën. Jasmina hyri dy javë pas meje në Për’puthen. Kush ka qenë Jasmina pa Andin? Unë nuk kam qejf me drejtu gishtin, por ajo ka përmend që unë e ngrita Andin, unë i ngritur kam qenë, madje kam pasor mundësi me dal dhe me vajza të tjera. Madje dhe kur isha i deklaruar, më vinin vajzat për takim, por mqs isha i deklaruar nuk dola”.

LEXO EDHE:  Të ndarë?/ Riniani i Përputhen publikon foton me partneren seksi

Më pas Andi rrëfeu se u ndje shumë i zhgënjyer nga përballja:

U zhgënjeva shumë.Jasmina më ka kontaktuar, ka kontaktuar dhe vëllain e madh dhe e gjitha kjo përballje ka qenë ideja e saj. Madje Jasmina para përballjes bëri publikisht një video për mua ku më thoshte se duhet të lija pas inatin e mërinë dhe në përballje tha komplet diçka tjetër. Ajo ishte inicatorja ndërkohë ma hodhi mua, pastaj thoshte që nuk i kam munguar, ajo erdhi nga Zvicra, unë nga Prishtina, balancoji këto të dyja”./CNA.al

Krah njëri tjetrit/ Andi dhe Jasmina fotografohen në Pejë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Ndarja e Jasminës me Andin/ Reagon Ana Kauri: Po më dukesh dinak

LEXO EDHE:  Ledjana nuk gjen qetësi/ Ja ndryshimi i fundit tek ajo

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Shkodranët ‘çmenden’ pas Antonelës së ‘Përputhen’/ Ironizon Taulant Muka: Ky është niveli arsimor që kemi

LEXO EDHE:  Ndarja e Jasminës me Andin/ Reagon Ana Kauri: Po më dukesh dinak

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Çimi/ Stela e Përputhen +40 jep mesazhin

LEXO EDHE:  “Lediana një aktore e shkëlqyer”/ Ish-konkurenti: Nuk ka ndjenja për Mevlanin

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE