Connect with Us

Të gjithë kundër një personi/ Arditi flet pas thashethemeve për të: Nuk më bëjnë përshtypje

Showbizz

Të gjithë kundër një personi/ Arditi flet pas thashethemeve për të: Nuk më bëjnë përshtypje

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë javës në shtëpinë e Big Brother Vip ka patur shumë debate dhe tensione mes banorëve. Ai që ka qenë më i përfshirë dhe i komentuar nga të gjithë banorët e shtëpisë jo për mirë, është Ardit Çuni.

Ai është përfolur nga banorët për faktin që nuk ka ndjenja ndaj Beniadës dhe mënyra se si qëndron në shtëpi. Ata mendojnë që ai po përdor Beniadën për vëmendje.

LEXO EDHE:  "Do ti vëmë flakën"/ Nuk përmbahet çuni i Fahriut

Sontë në shoë, duke parë klipin ku banorët kanë bërë thashetheme për të, është shprehur se nuk i bën përshtypje pasi kjo është një lojë.

Të them të drejtën , cdonjëri nga ne flet për secilin, nuk ia marr kujt për keq. Nuk më bën përhstypje se jemi në një lojë. Deri këtu është gjithçka ok”, është shprehur Arditi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Masazhoi vajzat gjysëm të zhveshura të “Big Brother Vip”/ Flet e dashura e Kledit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Haula, një vajzë gjermane e cila është edhe e dashura e konkurentit Kledi Hysa ishte e ftuar në një lidhje Skype te emisioni “Shqipëria Live”

Ka ka folur në lidhje se si e sheh ish futbollistin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri

Si fillim ajo është shprehur se i vjen mirë që është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun.Big Brother është diçka e re, është një eskperiment i ri. Natyrisht që ai është larg nga familja, nga njerzit e dashur. Një respekt i madh për mua që ka ecur aq mirë, është shumë i dashur”.

Por më tej ajo tregoi se nuk e ka parë me shumë dëshirë momentin kur ai ka masazhuar vajzat:

LEXO EDHE:  Doli hapur në mbrojtje të Bashës/ Demokratët “kryqëzojnë” Endri Hasën

LEXO EDHE:  “Nuk ia vlen fare, je shumë e përdorur”/ Ndjekësit e shajnë në komente, Rudina Dembacaj nuk ua përton me përgjigjet

Nuk e shoh me aq dëshirë të madhe, natyrisht, por ai është Kledi, është i dashur, më i dashur seç duhet, por nuk jam xheloze për këtë, sepse e di se si është Kledi. Ne kemi 6 vjet bashkë. Për mua është shumë korrekte që ai nuk flet për jetën private”, ka vijuar Haula./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“I kam shkruar këngë pa lekë”/ Arditi reagon pas deklaratës së Fifit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të folur në lidhje me eksperiencën e tij në Big Brother VIP Ardit Çuni ka qenë i ftuar në emisioni i Top Albania Radio-s ‘Pardon my French’

Më së shumti ai u ndal në deklarata e Fifit se i kishte shkruar Arditit këngë dhe nuk i kishte marrë lekë.

Unë nuk e kam mik të ngushtë Arditin, e kam mik. Kam punuar me të, ia kam bërë dy këngë, tek njëra nuk i mora asnjë lekë, te tjera vetëm gjysmën e çmimit, sepse unë nuk shitem për pak… Po Ardit, e kam dashur Granitin më shumë se ty brenda”, është shprehur Fifi gjatë mbrëmjen së djeshme.Në lidhje më këtë deklaratë Arditi ka dhënë versionin e tij:

LEXO EDHE:  Më rreh zemra, por s’vij dot të votoj!/Porosia e Ramës për qytetarin do iu habisë!

LEXO EDHE:  Ministria e Energjitikës reagon për banorët e Zharrëzës/Qeveria do u zgjidh hallet

Unë nuk e kisha dëgjuar pjesën e këngës sepse do kisha nxjerrë lekë do e pyesja sa i detyrohem. Nuk më duket aspak profesionale, ndoshta e ka thënë në nerva e sipër për pjesën e këngës. Po, është zhgënjim sepse disa marrëdhënie janë diskrete. Është si të thëm unë sa e ka Fifi tekstin. Janë disa marrëdhënie profesionale diskrete

Bëhet fjalë për këngën “Qaj” që i jam shumë mirënjohëse asaj për tesktin. Këngën do e shkruante dikush tjetër, por ajo më tha “të lutem ma shkruaj dhe sdo të marr lekë”, nuk ishte kërkesë e imja, ishte ajo që e kërkoi sepse i pëlqeu shumë. Këngën e dytë ia kam paguar sa e ka, jo gjysmë çmimi”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi pasur mosmarrëveshje”/ Mevlani zbulon si është raporti mes tij dhe Sabianit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas famës që mori në ‘Përputhen” Mevlan Shaba, një prej ish-konkurrentëve më të përfolur të ‘Për’puthen 2’ bërë 4 bashkëpunime me Sabianin, i cili tashmë ndodhet në “Big Brother VIP”.

Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në “Shqipëria Live, ku është pyetur edhe në lidhje më mikun e tij Sabianin. Mevlani ka habitur me përgjigjen e tij sepse është shprehur se mes tij dhe këngëtarit nuk ka komunikim pasi janë zënë prej kohësh.

Ne njihemi prej shumë vitesh dhe hyrja e tij ishte e papritur për mua. Nuk flasim prej kohësh, kemi pasur një mosmarrëveshje”.

Më tej ai është pyetur nëse e kishte krijuar ai konfliktin.

LEXO EDHE:  Doli hapur në mbrojtje të Bashës/ Demokratët “kryqëzojnë” Endri Hasën

LEXO EDHE:  Doli hapur në mbrojtje të Bashës/ Demokratët “kryqëzojnë” Endri HasënPo mbase kam gabuar dhe unë, nuk është se ja vendos fajin Sabianit, thjesht kemi pasur disa mosmarrëveshje për çështje pune, por që besoj kur të dali do ti sqarojmë prap”, është shprehur Mevlani.

Në lidhje me pjesëmarrjen e Sabianit në “Big Brother Vip” Mevlani mendon se Sabiani po tregohet shumë real.

“Them që më pëlqen shumë sjellja e tij, se është shumë real, unë e njoh edhe nga jashtë, si po sillet aty brenda është edhe në jetën reale“./CNA.al

LEXO TE PLOTE