Connect with Us

Ritvana u “merr” Brunon vajzave/ Çfarë u tha në takimin 4 minutësh mes tyre

Showbizz

Ritvana u “merr” Brunon vajzave/ Çfarë u tha në takimin 4 minutësh mes tyre

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana Fetahu është rikthyer në emisionin Përputhen pas disa ditësh që nga largimi i saj.

Duke qenë se nuk ka bërë një përzgjedhje për takim për këtë javë, asaj iu dha mundësia të zhvillojë një takim 4 minutësh.

Ritvana zgjodhi Brunon në takim, një zgjedhje që befasoi të gjithë konkurrentët.

Gjatë takimit Bruno ka shprehur dëshirën dhe interesin për të njohur më tepër Ritvanën.

Je një nga gocat që nga ana logjike dhe nga ana e artikulimit, ke botë dhe unë për atë gjë, jam i interesuar kështu që, nuk është thjesht njohje që të prekesh me anë të duarve por edhe me sy, mua ajo gjë më intereson.

Më intereson të di anën tjetër, që tronditesh që të bën të mos e kesh situatën në kontroll”, është shprehur Bruno.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Tha se i ka marrë një të dashur Borës/ Semi shpërthen keq ndaj Ivës: Më kërko falje, atë kohë kam pasur vetëm Bojkenin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një nga deklaratat e para që Semi ka dëgjuar pasi u eleminua nga “Big Brother Vip” ka qenë deklarata e opinionistes Iva Tiço e cila në një nga emisionet, kur dikutohej trekëndëshi Semi, Donald, Bora, është shprehur se edhe më parë Semi i ka marë një të dashur Borës.

Kjo deklaratë si duket ka acaruar shumë këngëtaren dhe në një përballje ditën e sotme në “Big Brother Fun Club” ka shpëthyer kundër saj. Ajo i ka thënë së se është treguar shumë e patakt pasi në atë periudhë, Semi ka qenë e lidhur vetëm më Bojkenin dhe ka lënduar shumë atë dhe familjarët e saj.“Një gazetare profesioniste nuk duhet te bejë deklarata të pavërteta. e vetmja gje që kam pare është kjo. Sepse kjo histori mua më ka prekur. Kam të drejtë të flas në këtë moment. Ke thënë që Semi i ka marë një tjetër të dashur Semit. Gjithsesi duhet të kishe më shumë kujdes.

Nga kjo gjë prindërit e mi kanë qenë të tmerruar. Mendoj se duhet të më kërkosh mua falje.Në internet nuk e ke gjetur një lajm të tillë sepse atëhere nuk kam qenë personazh publik.E dyta unë kam qenë e lidhur me Bojkenin që në moshën 17 vjeçare.Ka qenë pa vend. Jam lënduar shumë dhe prindërit e mi janë ndjerë shumë keq. Unë kam qenë e lidhur vetëm me Bojkenin”, është shprehur Semi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më kanë parë si të përdalë”/ Semi flet për raportin me Borën: Shoqëria jonë u sprovua

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Trekëndëshi i krijuar mes Semit, Donaldit dhe Borës është komentuar pafund në rrjet.

Kujtojmë se Semi u përfol se po tradhëtonte borën me afrimitetin e krijuar me Donaldin, por hyrja e Borës në Big Brother i sqaroi të gjitha.

E ftuar sot në “Big Brother Fun Club” Semi ka komentuar gjithë këto thashetheme duke theksuar flaktin se pa djeninë e saj shoqëria me Borën ishtë sprovuar.

LEXO EDHE:  “Zgjedhjet ishin farsë”/ Demokratët e Sarandës shuplakë Bashës

LEXO EDHE:  Mediu: Në PD flitet për afrim me LSI-në, më mirë koalicion PD-PS“Jam shokuar. Më kanë parë si një e përdalë. Pas 15 vitesh në kemi vënë në provë  miqësinë tonë dhe ne të dyja kemi thënë të njëjtën fjalë.

Ajo nga studio, unë nga dhoma e rrëfimit. Pa djeninë timë shoqëria jonë është sprovuar”, është shprehur Semi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Graniti flet për lidhjen jashtë shtëpisë: Tenenovela ime në “Big Brother Vip” ka mbaruar, tani…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Graniti ka qenë një nga banorët më të komentuar të shtëpisë së “Big Brother Vip”. Kujtojmë se Graniti ka qenë shumë i afruar më Fifin dhe të gjithë menduan se mes tyre do të kishtë diçka më shumë se miqësi.

Por më vonë Graniti pranoi se ka një lidhje jashtë dhe snuk e sheh dot Fifin më shumë se shoqe.

Tani që ish futbollisti është eleminuar nga shtëpia ka qenë shpesh herë i ftuar në emisione të ndryshme ku është pyetur edhe se si ka vazhduar lidhja që ai kishte jashtë shtëpisë.

LEXO EDHE:  Deri dje kërkonte pezullimin/ Basha “e dredh” për fasonët: Qeveria po i shtyn drejt mbylljes, të ulë kostot

LEXO EDHE:  Zgjedhjet në Peshkopi zhvillohen në qershorDitën e sotme ai ka qenë në “Big Brother Fun Club”, dhe Dojna i ka kaërkuar që të tregojë për vijueshmërinë e lidhjes së tij.

Shumë shkurt Graniti është shprehur se tani dëshiron që jetën e tij ta mbajë private.

“Ka mbaruar telenovela ime në “Big Brother”, tani e tutje historia ime dhe jeta private është diskrete”, është shprehur Graniti./CNA.al

LEXO TE PLOTE