Connect with Us

“Plas” sherri mes Ilirit dhe Semit/ “E pa edukatë, nuk ta lejoj”

Showbizz

“Plas” sherri mes Ilirit dhe Semit/ “E pa edukatë, nuk ta lejoj”

Publikuar

-

cna lajm show

Një debat i fortë ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother” mes Semit dhe Ilirit. Semi në një moment i ka drejtuar gishin e mesit Ilirit para të gjithë publikut por në dhomën e rrëfimit është shprehur se e bëri më tepër për shaka. “Për shaka ia bëra me (nxjerr gishtin e mesit). E mori shumë seriozisht, e mori shumë afër zemrës si gjë”, është shprehu Semi.

cna lajm show

Por Iliri nga ana tjetër është nervozuar shumë ndaj saj. Gjatë një  isede me aktoren Arjola Demiri, Iliri është shprehur:

LEXO EDHE:  Mungon opozita/ Plas sherri brenda mazhorancës

Ato’ i thashë, ‘mbaji për vete’. ‘Unë s’ta lejoj’, i thashë. ‘Je e paeddukatë i thash’. Troç! Jo andej, jo këndej. ‘S’ka më’, i thash. ‘Unë tre gjëra të thash, mbaje mend këtë që të thash që mos të më pyesësh një ditë pse?’”.

Kujtojmë se pas eleminimit të Elhaidit, në shtëpinë e “Big Brother Vip” janë 13 konkurentë të cilët garojnë për të fituar çmimin e madh 100 mijë euro. Pritet që gjatë javëve të ketë hyrje të reja./CNA.al

cna lajm show cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk e mbështes dhunën”/ Ndjekësit “masakrojnë” Arjan Konomin me komente: I shtirur, shporru

Publikuar

-

Nga

Skandali i bujshëm i Alvisës dhe Hysenit ditët e fundit është komentuar pafund. Një nga personat që është etiketuar më së shumti ishte Arjani sepse ofendoi dhe cilësoi Alvisën si gënjeshtare.

Pas të gjitha komenteve Arjani ka vendosur të shprehet puntatën e sotme të “Përputhen” se nuk e toleron aspak dhunën dhe veprimet e Hysenit janë të patolerueshme.

Pas kësaj kanë reaguar ndjekësi të cilët shprehen se Arjani po tregohet shumë i shtirur dhe po mundohet të “lajë veten”.

“SHPORRU , gënjeshtar , matrialist ! Shitesh për 2 lekë”.LEXO EDHE:  Sherr mes vajzave të “Big Brother Vip”/ Zbardhet arsyeja

LEXO EDHE:  Thyejnë orarin e karantinës dhe bëjnë sherr/ Arrestohen 2 të rinj në Durrës

“Arjan e pamë se sa i mbrojte femrat. Nuk mbulohet dielli me shoshë ndaj mbylle se humbe shumë pikë.”

“Turp ti vijë Arjanit dhe të gjitheve aty në emision sepse askush prej ktyre nuk e mbeshteti Alvisen dhe asnjera nga vajzat nuk i çua qoftë dhe për ta perqafuar, të pakten femrat ta mbronin”

“Njeri i shtirur ,më duket te doli duarsh profesion”, janë disa prej komenteve që bien në sy./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në “Big Brother Vip”?/ Sara i thotë “të dua” Dj Pm

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që në hyrje të shtëpisë “Big Brother Vip”, Dj i njohur Kosovar Pajtim Krasniqi, është shprehur se ka një pëlqim për Sarën, dhe duket se ky pëlqim sa vjen dhe thellohet.

Pajtimi (Dj Pm) dhe blogerja e njohur Sarah Berisha bëjnë shumë gjeste për njëri-tjetrin duke lënë të nënkuptuar se janë drejt një romance të bukur brenda shtëpisë së BBV.

Gjithashtu dallon përkujdesja e Pajtimit për Sarën në çdo në çdo moment.

Ditën e sotme teksa ishin brenda lavanderisë, PM po i fliste Sarës se çfarë do të bënte ai nëse ajo largohet të martën nga shtëpia. Sara i tha se as vetë nuk dëshiron të largohet nga shtëpia dhe në një moment dëgjohet teksa thotë: “të dua”.

LEXO EDHE:  Mungon opozita/ Plas sherri brenda mazhorancës

LEXO EDHE:  Vritet me sende të forta një person në Gjirokastër

PM: Ti nuk ke dëshirë të dalësh apo jo?

Sarah: Of course not (sigurisht që jo)PM: As unë.

Sarah: Thank you, I love you.(Faleminderit, të dua), i thotë Sara Pajtimit./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Aktorja e njohur Arjola Demiri është komentuar shumë në lidhje me jetën private.

Edhe gjatë pjesëmarrjes në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ajo ka treguar disa fragmente nga jeta e saj, për fëmijët, punën, ndarjen nga bashkëshorti dhe vështirësitë e para në karrierë.

Banorët i kanë vënë në dukje pse ajo ende nuk ka gjetur një partner.

LEXO EDHE:  Mungon opozita/ Plas sherri brenda mazhorancës

LEXO EDHE:  Sherr mes vajzave të “Big Brother Vip”/ Zbardhet arsyejaNë lidhje me këtë Arjola ka habitur me përgjigjen. Ajo është shprehur se kjo ndodh sepse meshkujt kanë frikë nga ajo, në të gjitha kuptimet.

“Meshkujt më kanë frikë, në të gjitha kuptimet. Dhe këtë ta merrni vesh njëherë e mirë”,- tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE