Connect with Us

Pjesë e një filmi me skena erotike?/ Rrëfehet Klaudia Pepa

Showbizz

Pjesë e një filmi me skena erotike?/ Rrëfehet Klaudia Pepa

Publikuar

-

/

Klaudia Pepa, ballerina shqiptare e cila tashmë po ndërton karrirën e saj në Itali, ja ka dalë të jetë një prej artisteve më të përfolura jo vetëm këtu por edhe jashtë vendit.

Së fundmi Klaudia n aka surprizuar duke pranuar se shumë shpejt do të jetë pjesë e kinemasë italiane dhe do të performojë krah emrave më në zë të kinematografisë, shkruan CNA.al.

Ajo ka bërë një intervistë për “Revista Class”, ku ka pranuar se për tja dalë edhe në këtë fushë i është dashur të studionte për një film që kishte në qendër baletin.

cna lajm show

Sigurisht, si çdo produksion që krijon audicionet për filma përkatës, edhe unë u kandidova për disa role me deshirën e mirë që të arrija të kisha disa eksperienca të vogla. Përgjigjen pozitive e mora pikërisht për filmin “Reverse” dhe për rolin e Françeskës”,- ka rrëfyer Klaudia

Dhe më tej ka vazhduar, “Jam apasoniuar dhe kam gjetur shumë elementë të përbashkët me eksperiencën si balerinë dhe, me siguri, projekti që do të vijë do të jetë një gërshetim perfekt mes baletit dhe aktrimit”.

LEXO EDHE:  Bomba shqiptare që sfidon dhe Kim Kardashian/ Fotot më shpërthyese të modeles së njohur

Në një moment balerina shqipatare Klaudia Pepa pyet nëse do të pranonte të luante një film erotik e të shfaqej nudo. Përgjigja e saj ishte: “Jam apasoniuar dhe kam gjetur shumë elementë të përbashkët me eksperiencën si balerinë dhe, me siguri, projekti që do të vijë do të jetë një gërshetim perfekt mes baletit dhe aktrimit”duke nënkuptuar se po, do të pranonte diçka të tillë.

Ndër të tjera Klauda është shprehur se pavarësisht famës dhe suksesit që po korr në Itali i mungon shumë shqipëria si edhe ka zbuluar se është një një romancë me dikë që preferon ta mbajë sekrët për momentin.

Sigurisht që ka një histori, por preferoj të jetë private”, ka rrëfyer Klaudia./CNA.al

Klaudia-Pepa
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mirënjohëse tërë jetën”/ Vajza e Adriana Matoshit: Pashë fuqinë e nënës time, dashuri e respekt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Adriana Matoshi disa ditë më parë dha lajmin për ndjekësit e saj se pas 9 viteve i ishte rikthyer tumori në tru. Për këtë arsye ajo u operua të mërkurën.

Pas operacionit familjarët dhe miqtë e saj njoftuan se operacioni përfundoi me sukses, megjithatë vazhdon interesimi në lidhje me gjendjen e saj aktuale.

Ka qenë vajza e Adrianës, Kaona, e cila ka reaguar sërish pasi operacioni u krye me sukses.

Me anën e një deklarate ajo është shprehur se ndihet shumë e lumtur për faktin që nëna e saj është në gjendje të stabilizuar por edhe për të gjithë dashurinë që ka marrë këtë kohë.“Nuk e di a muj me i’a u shpreh me ket’ shkrim dashnine edhe respektin per juve qashtu qysh ju m’keni bo me ndje mu me fjalt e dashnin’ e juj t’sinqert kto dit’t e fundit. Dashni t’cilen nuk kisha mujt me e marre n’krahe t’tjeter kujt pos Adrianes. Nuk po i them “nane” , se nese tan jeten e kom pa si prindin ma te perkrym, 3 ditet e fundit ma keni mundsu me pa si ni njeri me vlera t’jashtezakonshme me cdo lutje e kujdes qe keni dhuru.

I kam lexu e i kam ndje secilat fjale qe keni shkru, edhe m’i keni zevendsu brengat me krenarine qe jom rrite prej ni njerit qe ka pase kaq shume ndikim te tjeret. Sot nuk e pash veq fuqine e mamit, po e pash edhe fuqine e dashnise, pasunine e ni njerit qe dhuron kurgjo tjeter pos mbeshtetjes, respektit, pozitivitetit, fjaleve te mira e cdo virtyti tjeter me vlere.

Ju jam mirenjohese tane jeten, une edhe krejt familja jem. Nuk e di cka kish shkru mami, po e di qe kete sfide t’jetes e ka pase shume ma t’lehte fale juve. Ju duam.”, shkruan Kaona./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Donaldi nuk ka ndjenja por afeksion seksual dhe hakmarrje”/ Habit ish-konkurenti i “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish-konkurenti i “Big Brother VIP”, Ardit Çuni së fundi ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku ndër të tjera ka folur në lidhje me afrimitetin mes Donaldit dhe Beatrix.

Ai u shpreh se nuk e beson që Donaldi të ketë ndjenja ndaj Beatrix por vetëm afeksion seksulal dhe dëshirë hakmarrje për Borën.

“Unë mendoj se ka një lloj kimie, por nuk mendoj se ka ndjenjë përveçse afeksion seksual dhe hakmarrje ndaj asaj që është jashtë. Nuk e di për çfarë arsye. Kam dëgjuar shumë gjëra, por nuk flas për jetën personale për askënd”, është shprehur këngëtari.

LEXO EDHE:  “Hajde mos vono më”/ Jonida Vokshi tregon ndjesitë e mrekullueshme të të blerit gjëra për bebin

LEXO EDHE:  Aktori i shqiptar nuk u lejua të shikojë filmin ku luan vetë, vjen reagimi i tijMë tej ai shtoi se Donaldi minimum duhej t’i dërgonte një mesazh moderatores se nuk dëshiron ta vijojë më atë marrëdhënie.

“Duhej të thoshte kam vendosur ta stopoj, po ndjek zemrën, nëse po ndjek zemrën”, ka vazhduar Arditi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Antonela harron praninë e kamerave/ Ekspozon pjesët intime

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela, ish konkurentja e “Përputhen” dhe një nga banoret e shtëpisë së “Big Brother Vip” si duket ka harruar praninë e kamerave.

Në rrjet kanë qarkulluar disa foto ku duket Antonela, ndërkohë që bëhej gati për spektaklin e mbrëmshëm, ka ekspozuar para kamerës të brëndshmet pa treguar aspak kujdes.Në fakt, kujtojmë se ky nuk është rasti i parë që në shtëpi kanë ndodhur momente të tilla të sikletshme nga ana e banorëve./CNA.al

LEXO TE PLOTE