Connect with Us

“Përputhen”, një fenomen televiziv/ Autorja Olsa Muhameti merr vendimin e papritur

Showbizz

“Përputhen”, një fenomen televiziv/ Autorja Olsa Muhameti merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Emisioni shumë i përfolur “Përputhen” është kthyer në një fenomen televiziv e gjitha falë producentes Olsa Muhameti. Pavarësisht të gjitha sulmeve dhe akuzave ajo ja ka dalë të shëndrojë emisionin ndër më të shikuarit, jo vetëm në Shqipëri por edhe nga ata të cilët jetojnë jashtë vendit.

Aktualisht transmetohet sezoni i tretë i “Përputhen”. Edhe ky edicion ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm duke numëruar miliona klikime.

Por Olsa Muhameti ka dhënë një deklatatë të papritur për vijueshmërinë  e programit.  Olsa është shprehur se puna për këtë programi i ka shkaktuar shumë stres, ngarkesë dhe pas përfundmimit të këtij edicioni ka vendosur të shkeputet. Madje u shpreh se me shumë mundësi ky është viti i fundit që do të transmetohet emisioni dhe këtë e ka rrëfyer në një bisedë online të zhvilluar me ndjekësit e saj në Instagram.

LEXO EDHE:  Nuk po i ecën në dashuri/ Kush e ka “mallkuar” Atdheun?

Mendoj se ky është viti i fundit që bëj “Për’puthen”. Kështu që do të më duhet të pushoj”,është shprehur Muhameti për ndjekësit e saj.

cna lajm show

Ndër të tjera ajo ka treguar se në fillim është ndjerë shumë keq nga komentet dhe summet por tani është mësuar./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasje mes Einxhel dhe Fifit/ “Vetëm në krevat takohemi bashkë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pajtimi i Fifit me Semin ka krijuar një situatë jo të këndshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Shumë prej tyre kanë mbetur të habitur nga ky pajtim i papritur i vajzave. Njëra prej tyre që ka reaguar për këtë raport ka qenë Einxhel.

Gjatë live showt, Einxhel është shprehur se i vjen mirë për pajtimin e tyre, por ka kuptuar se marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar që nga momenti që është future brenda shtëpisë. Ajo është shprehur se e ka ndjerë të largët Fifin dhe vetëm krevatin ndajnë së bashku.

LEXO EDHE:  E goditi me shpullë në mes të emisionit/ Ana 1 dhe Fationi filmohen bashkë pas largimit nga “Përputhen”

LEXO EDHE:  E goditi me shpullë në mes të emisionit/ Ana 1 dhe Fationi filmohen bashkë pas largimit nga “Përputhen”

Qëkur kam ardhur kam ndarë vetëm krevatin. Unë Fifin e kam shumë xhan, e dija situatën mes vajzave nga jashtë. Nuk ka pasur të drejtë me akuzat që i ke bërë Semit. Nëse do kisha mbajtur anë qëkur kam hyrë sot nuk do të flisja me Semin”, ka thënë Einxhel./CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas daljes nga Big Brother Vip, Ardit Çuni ka treguar se i ka mbetur peng të sqarohet pse e vuri në nominim përballë Donaldit.

Sonte gjatë live showt Fifi ka dëgjuar deklarata që gjatë këtyre ditëve, Arditi ka thënë për të dhe është shprehur se me Arditin nuk janë miq të ngushtë por thjesht mik.Ajo u shpreh se ka punuar me të , i ka bërë dy këngë, njërën falas dhe tjetrën me gjysmë çmimi.

LEXO EDHE:  Nuk po i ecën në dashuri/ Kush e ka “mallkuar” Atdheun?

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina nuk përmbahet/ Pozon seksi me këmishë nate

E para nuk e kam mik të ngushtë, e kam thjesht mik. Kam punuar me të. Ia kam bërë nja dy këngë. Te njëra këngë s’i kam marrë asnjë lekë, tjetra me gjysmë çmimi.Unë nuk shitem për pak”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi rrëfen anën e errët të Semit/ Reagon këngëtarja: Është e vërtetë historia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi ka rrëfyer historinë e njohjes me Semin jashtë Big Brother Vip. Fifi është shprehur se ka bërë shumë gjëra për Semin jashtë dhe e ka ndihmuar në periudhën më të errët të saj.

Sot gjatë “live shoët” Semi ka pranuar se historia që ka treguar Fifi është e vërtetë dhe e ka falenderuar për gjithçka ka bërë për të.

E vërtetë është historia. Unë jam njeriu që nuk them faleminderit me fjalë. Mendoja se Fifit i kam thënë faleminderit duke i treguar gjërat e mia. Falenderova, Florin, Klajdin, Brunon dhe Fifit jo sepse mendova që e dinte. Të kam qenë dhe do të jem mirënjohëse për të gjithë jetën. Mendoj se kisha nevojë për një njeri që e di se si jam unë”, ka thënë Semi.

LEXO EDHE:  Surpriza e radhës/ E dinit që Atdheu është familjar me një nga konkurentët aktual të “Përputhen”?

LEXO EDHE:  E goditi me shpullë në mes të emisionit/ Ana 1 dhe Fationi filmohen bashkë pas largimit nga “Përputhen”Ndërsa Fifi ka thënë se është e lumtur që situata mes tyre është rregulluar dhe janë sërish shoqe.

Më vjen mirë që u hap kjo temë që edhe banorët të kuptojnë se çfarë po ndodh. Më vjen mirë që jam sqaru me Semin, se e kam ndierë një lloj boshllëku. Kur jemi fut brenda s’kemi fol përvec gjërave bazike. Jam e lumtur që e rimora shoqen time mbrapsh. Pas primet ishte vetëm vet dhe e njdeva që duhet me u sqaru me Semin dhe për të mbyll energjinë negative dhe për të rinisur aty ku e kam lënë në gjysmë”, është shprehur Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE