Connect with Us

Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

Showbizz

Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

Publikuar

-

cna lajm show

Paloma është një nga konkurentet që po komentohet shumë nga publiku. Që nga hyrja e saj në shtëpinë e “Big Brother” ajo është komentuar më së shumti për tipin e saj si edhe për historinë që ndau me publikun kur tregoi se ishte dhunuar më parë nga bashkësorti sepse alkolizohej.

Gjithësesi një veprim i bërë së fundmi nga ajo ka nxitur zemërimin e ndjekësve.

Në një moment Paloma ka marrë pjatat dhe i ka ndotur për të mërzitur Monikën, e cila shpesh ankohet për pastërtinë brenda shtëpisë. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shpërthejnë me komente.

LEXO EDHE:  “Graniti po përfiton nga Fifi”?/ Banorët e “Big Brother" nxitin dyshimet

Paloma e teprove ,si do të ndiheshe ti të ta bënin ty ashtu?”

Mbase e fusin prap në dënim këtë Palomën”.

Kjo Paloma kërkon të imitojë Ermelën që fitoi Bb4 por kjo është shumë e shpifur”, janë disa prej komenteve të ndjekësve.

Kujtojmë se Paloma është shenjëstruar shpesh herë për faktin se tregohet shumë indiferente kur vjen puna tek pastrimi i shtëpisë apo kontribuimi në sistemimin e saj./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Do jem këtu, deri në momentin që do lodhem”/ Dj Pm vijon me deklarata për Sarah

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë një bisede me Fifin, Dj Pm ka folur në lidhje me ndjenjat që ka ndaj Sarës.

Kujtojmë se Dj Pm dhe Fifi  kanë shumë shoqëri me njëri-tjetrin, edhe për faktin se janë të dy nga Kosova.

Konkretisht për faktin që Sarah ende nuk nuk ka deklaruar ndonjë pëlqim ndaj tij. Nga ana tjetër ai është shprehur se nuk do të nxitohet.

Kur të është Sara e gastshme si për po ose për jo, unë këtu jam, deri sa të lodhem një ditë”, shtoi më tej Dj Pm.

LEXO EDHE:  Basha: Rama i dha 12 milionë euro Abazit, krimit i dha drogën, qytetarëve emigracionin/ Banorët: 80% e bagëtive të sëmura, vaksina 30 mijë lekë

LEXO EDHE:  “Nesër marr valixhet dhe iki”/ Graniti sqaron njëherë e mirë marrëdhëniet me vajzat në Big Brother

Pajtimi që në hyrje të “Big Brother Vip” ka shprehur pëlqim ndaj Sarah, na mbetet të presim si do të vijojë marrëdhënia mes tyre./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhelit nuk i del inati me Ilirin: Nuk e respektoj dot, ka sjellje skandaloze

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ditët e fundit mes Einxhel dhe Ilirit ka pasur debate shumë të forta të cilat kanë degraduar deri në ngritje zëri dhe ofendime.

Si duket moderatores akoma nuk i ka dalë inati me Ilirin.

Gjatë një bisede me Fifin dhe Dj Pm ajo ka komentuar Ilirin duke u shprehur se ai ka një sjellje skandaloze dhe nuk mund të krijijë respekt për të.

Bukuroshja vazhdon të jetë e inatosur me Ilirin dhe këtë gjë e ka shprehur edhe në një bisedë me Fifin dhe Dj Pm dhe e ka quajtur sjelljen e Ilirit skandaloze e ka thënë se nuk e respekton dot.Einxhel: Nuk sillem dot keq me Sabianin. Edhe pse mund të ketë plot gjëra që nuk më pëlqejnë, nuk sillem dot keq. As nuk i them dot asnjë gjë se kam respect nga mënyra se si sillet. Kurse për atë njeri, nga mënyra se si sillet, për moshën që ka unë prapë se respektoj dot se ka sjellje skandaloze. Sabiani prapë sot i shkreti tentoi e tha ‘mos e vazhdoni se dhe ai po thotë fjalë të rënda dhe ti po thua fjalë të rënda’. Prapë i shkreti u përpoq ta mbronte, ta shpëtonte nga situata. I thashë ‘Sabian të kam shpirt, të kam zemër, por të lutem mos u fut.

Pm: Po ndihet keq edhe Sabiani.

Fifi: Se dimë Fifin me kë është. ‘Me kë është Fifi? Me cilin grup është?’. Janë thënë shumë sene dhe unë jamë mbushur./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Na e vrave shpirtin”/ Agron Llakaj jep lajmin e hidhur: Humb familjaren nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Agron Llakaj humb njeriun e zemrës/ Ndan mesazhin prekës

Agron Llakaj ka dhënë një lajm shumë të hidhur për ndjekësit e tij. Me anën e një postimi shumë prekës në rrjetët sociale ai ka treguar se ka humbur motrën për shkak të Covid 19.

Ai ka humbur një person shumë të dashur familjar, shkak infektimi me COVID-19.Moter moj! Bardhe moj! Pse na e vrave shpirtin?! Sa emër të bukur që kishe moj motër por fatin jo…,kovidi i pabese ta preu jeten ne mes. Sa vuajte moj shpirt, sa lengove moj moter. Ne mengjes kur folem me the “jam mire por kam ftohte!” Ah pse s`mu ankove njehere moj zemer, ah!!! Ike moter, ike…, jemi te pafuqishem para fatit qe na ka caktuar Zoti! Lamtumire motra ime! Lamtumire o shpirt! Me fal por smunda! Qofsh e Zotit,e parajses sic vet zemren kishe”, shkruan Agron Llakaj./CNA.al

LEXO TE PLOTE