Connect with Us

“Kledi dhe Donaldi, ‘çifti’ më i bukur”/ Komenti i opinionistes së Big Brother që shkriu së qeshuri banorët

Showbizz

“Kledi dhe Donaldi, ‘çifti’ më i bukur”/ Komenti i opinionistes së Big Brother që shkriu së qeshuri banorët

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Balina Bodinaku, një nga opinionistet e Big Brother Vip nuk ka dashur të komentojë marrëdhënien e Arditit dhe Beniadës, duke bërë një koment që ka shkrirë së qeshuri të gjithë banorët.

Duke ironizuar situatën, ajo është shprehur se duhet të flasin për një “çift” tjetër shumë të bukur, Kledin dhe Donaldin.

LEXO EDHE:  “Mendova ishalla nuk është ky ai që është lidhur me Jonidën”/ Bora Zemani hap zemrën, tregon për takimin e parë me Donaldin

“Çuditem që po flasim për këtë, të flasim për një çift të bukur, Kledi dhe Donaldi.

Nuk ka ndodhë akoma asgjë, po ku i dihet mund të ndodhi”, ka qenë komenti që ka shkrirë së qeshuri banorët./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Aktori legjendar Will Smith bën deklaratën “shokuese”/ “Kam menduar të vras babain”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktori legjendar Will Smith ka bërë një rrëfim”shokues”.

Me një deklaratë shumë të sinqertë ai ka treguar se ka dashur të hakmerej ndaj babait të tij dhe gjatë një periudhe ka menduar të vrasë.

Kjo për arsyer sepse ai i ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht nënën e tij.Revista prestigjoze “People” ka publikuar disa fragmente nga ky rrëfim dhe ka zbuluar nga kujtimet e aktorit të famshëm se tashmë ai jeton në Filadelfia me babanë dhe nënën e tij.

LEXO EDHE:  “Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”

LEXO EDHE:  Iliri flet për Donaldin/ Ndjekësit “shpërthejnë” kundër tij: “Le nam o njeri”

Ai zbuloi se pavarësisht të gjithave ai po kujdesej për babin ndersa luftonte me kancerin. Megjithatë ajo periudhe ka ndikuar shumë në marrëdhënien që ai kishte me babain e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mund të kishim diçka më shumë”/ Pas daljes nga “Big brother Vip” Sheila tregon hapur pëlqimin për banorin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Big Big brother Vip” Sheila ka folur hapur jo vetëm në lidhje me eksperiencën brenda shtëpisë por edhe për që ka pasur për një nga banorët e ri që u bë pjesë e shtëpisë.

E ftuar në emisionin  “Pardon My French” ajo është shprehur se me Iglin konkurentin e ri të shtëpisë mund të kishte pasur diçka.

LEXO EDHE:  Sabiani rrëfen historinë tronditëse/ Të gjithë banorët “shpërthejnë” në lot

LEXO EDHE:  Danjeli-Fotinisë: Fama dhe 100 mln, për mua janë dashuria që kam për tyIshalla nuk më zhgënjen si personazh. Me atë çfarë po shikoja kur isha në ‘prime’. M’u duk i drejtpërdrejt, i zgjuar, introvert. Mbetet për t’u parë. Ishalla nuk më zhgënjen. Po të isha brenda shtëpisë mund të kisha patur diçka me të”, u shpreh Sheila./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

LEXO EDHE:  Danjeli-Fotinisë: Fama dhe 100 mln, për mua janë dashuria që kam për ty

LEXO EDHE:  “Një dru që nuk jep asgjë”/ Ina Kollçaku reagon ashpër ndaj banorit të “Big Brother”Në Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE