Connect with Us

Donaldi bën deklaratën e fortë për Borën/ “E kam dashur por…”

Showbizz

Donaldi bën deklaratën e fortë për Borën/ “E kam dashur por…”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Edhe pas ndarjes së tyre aktori i humorit Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Ata krijuan një marrëdhënie shumë të bukur bashkë e cila përfundoi pas gati dy vitesh. Asnjëri prej tyre nuk ka vendosur të flasë hapur rreth ndarjes së tyre por së fundmi Donaldi ka dhënë disa deklarata brenda shtëpisë së “Big Brother” i ngacmuar edhe nga banorët e tjerë.

Mbrëmjen e djeshme, teksa po qëndronte në oborr me Granit Canën, Donaldi foli për historinë e dashurisë që ka përjetuar me Borën.

Graniti e ka pyetur se sa kohë qëndroi ai në lidhje me moderatoren dhe nëse e ka dashur, dhe Donaldi nga ana tjetër është përgjigjur shumë sinqerisht.

LEXO EDHE:  Arjani-Alvisës: Dëgjo këtu me pipiruckë, qënke një mashtruese

Donaldi: “Kemi nja katër muaj, pesë muaj, s’e di që kur jemi ndarë dhe po, e kam dashur. Kemi qenë bashkë për dy vjet e gjysmë- tre dhe kemi bashkëjetuar. Ka qenë një gjë e fortë fare. Por jeta bën të vetën”, është përgjigjur Donaldi.

Kujtojmë se hyrja e tij dhe e Semit, shoqja e ngushtë e Borës dhe afrimiteti i tyre po bëjnë bujë të madhe në rrjet./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO- “Ke bërë gabimin më të madh”/ Banorët dëgjojnë një zë nga jashtë: Donald, o maskara…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë ditës së sotme banorët e “Big Brother Vip” kanë dëgjuar një zë nga jashtë shtëpisë.

Një nga fansat e Borës ka guxuar të shkojë deri në shtëpinë e banorëve dhe t’i ‘japë’ një mesazh aktorit.Ai ka bërtitur me zë të lartë dhe është shprehur: Donald o maskara, ke bërë gabimin më të madh…

Beatrix nga ana tjetër, ka pyetur kush ishte dhe mori vesh se ishte një fans i Borës nuk ka bërë shumë komente dhe është përgjigjur shumë thjesht: Okej./CNA.al

LEXO EDHE:  “Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

LEXO EDHE:  Konkurenti i “Përputhen” dikur reper/ Mesazh ish menaxherit të tij

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plas keq mes dy opinionistëve të “Përputhen”: U bëre ti të më tregosh mua

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të sotëm të “Përputhen Prime”, alvisa dhe Bashkimi janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Kjo deklaratë është komentuar nga ana e Arjanit i cili është shprehur se Bashkimi i duket si një emigrant që i bëjnë nuse porn ë fund ai nuk e do sepse nusja del shtatzanë.

Alvisa u prek nga ky koment dhe Arjon Muça, opinionisti i ftuar “shpërtheu keq ndaj Arjanit.

Këtu ke folur shumë gabim, është turp qoftë dhe nëse do të kishim një rast të një vajze shtatzanë, është shumë e gabuar, ti e di sa të respektoj por kjo që the është shumë e tepruar”, u shpreh Arjoni me ton të lartë dhe shumë i revoltuar.

LEXO EDHE:  Emocionuese/ Donaldi merr mesazhin prekës nga vëllai i tij binjak, Romeo

LEXO EDHE:  “Derisa vdekja të na ndajë”/ Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta zbulon kush është dashuria e jetës

“Jua kam lënë ju fjalët e bukura. U bëre ti të më tregosh mua”, ja ktheu Arjani./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U deklaruan për njëri-tjetrin/ Arjani: Bashkimi si emigranti që mori nuse shtatzanë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së sotme në programin “Përputhen Prime” Alvisa dhe Bashkimi janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Kujtojmë se pas skandalit me ish të dashurin, Hysenin, Alvisa vendosi të largohej nga emisioni por më pas u rikthye dhe deklaroi se arsyeja është Bashkimi dhe se dëshiron ta njohë më shumë.Arjani ka komentuar deklaratën e dyshes Alvisa dhe Bashkim duke u shprehur se kjo histori ngjan me historinë e një emigranti që i bëjnë një nuse por në fund ai nuk është dakort sepse nusja del shtatzanë.

LEXO EDHE:  “Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Jasmina e Përputhen/ Publikon videon provokuese

Nga ky koment Alvisa u prek shumë dhe u shpreh: Kjo është arsyeja pse unë nuk dëshiroja që të kthehesha dikur. Pikërisht për këto komente./CNa.al

LEXO TE PLOTE