Debatet në Komisionin e Ligjeve/ Xhafaj “përplaset” me Spiropalin

Mbledhja e sotme në Komisionin e Ligjeve është shoqëruar me debate në lidhje me projektligjin e “Agjencisë për dialog dhe bashkëqeverisje”, e prezantuar nga Ministrja Elisa Spiropali. Deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Xhafaj ka theksuar se ligji është i shkruar keq dhe i ka drejtuar disa pyetje ministres. Xhafaj ka shprehur paqartësitë e tij për … Continue reading Debatet në Komisionin e Ligjeve/ Xhafaj “përplaset” me Spiropalin