Connect with Us

FOTOT-Si në përrallë/ Kourtney Kardashian merr propozimin nga partneri

Showbizz

FOTOT-Si në përrallë/ Kourtney Kardashian merr propozimin nga partneri

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Milionerja Kourtney Kardashian është surprizuar nga partneri i saj Travis Barker.

Barker i ka propozuar Kardashian në një mënyrë përrallore, e rrethuar nga trëndafilat e kuq pranë detit.

Kardashian e ka bërë të ditur lajmin përmes disa fotove të postuara në rrjetet sociale.

Kardashian duket mjaft e lumtur ku ka treguar edhe unazën gjigande me diamant.

LEXO EDHE:  Provokon me pamjen e saj/ Fotot më tunduese të modeles seksi

Përgjithmonë,” shkruan Kardashian në postimin e saj./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Kush tha që kostumet mashkullore janë të mërzitshme?/ Ja disa kombinime super shik nga vajzat e ekranit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Prej kohësh aksesorë dhe veshje të caktuara, që dikur ishin vetëm ekskluzivitet i meshkujve, janë bërë një trend i veshjeve stil të femrave. Këmishat e të dashurit janë përherë një veshje që të bën të ndihesh shumë seksi, por po aq seksi mund të dukesh edhe me një kostum tërësisht mashkullor.

Këto vajza të ekranit janë shfaqur së fundmi në daljet e tyre publike me kostume mashkullor dhe mund të themi me plot gojën se duket fantastike.

Madje aq bukur duket një kostum i tillë, sa Rudina Dembacaj p.sh e ka zgjedhur si veshje për celebrimin e martesës së saj me Mark Frrokun në janar të këtij viti.

Rudina Dembacaj

Rudina Magjistari, zgjedh shpesh kostume për pasditen e saj dhe i rrinë perfekt.

Arbana Osmani, mund të themi se një kostum i tillë duhet të jetë një “must” në daljet e saj në ekran

Dojna Mema, si një xixëllonjë si me kostum si me fustane

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian shan babanë e fëmijëve/ Përlotet në serial

LEXO EDHE:  Meshkujt çmenden pas saj/ Fotot më të nxehta të Kostantina Gianni

Jonida Maliqi- shik, seksi e suksesshme. Jonida ekperimenton me çdo gjë dhe çdo gjë i rri perfektFjodora Fjora di ta kthej çdo gjë në stil dhe s’mund të ishte ndryshe as kur vjen puna tek kostumet e meshkujve

Jonida Shehu i zgjedh shpesh kostumet në daljet e saj dhe është një zgjedhje e mençur nga ana e saj

Iva Tiço, e bardha i rri perfekt dhe kostumi i bardhë kombinuar me këpucët pink me gurë nuk mund ta tregonte më klas e shik

Marcela Lati, di përherë të duket seksi dhe stil dhe s’mund të ndodhte ndryshe

Xhensila Myrtezaj zgjodhi të tregonte anën e saj si një grua biznesi në promovimin e linjës së saj të bukurisë, ndaj kostumi i tillë ishte gjete e zgjuar

Jona Spahiu zgjedh shpesh veshje mashkullore që e tregojnë femër shik në përditshmërinë e saj

Jonida Vokshi duket po aq vintage e joshëse në kombinimin që ka bërë./ Revista Who

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më vjen keq, po mua s’më pëlqen”/ Fifi dhe Semi “ankohen” për Ilirin te Sabiani

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brothet VIP”, Iliri dhe Fifi kanë pasur një debat. Shkak u bënë disa deklarata të balerinit të njohur të bëra pak kohë më parë në lidhje me këngëtaren.

Iliri kishte pyetur se “cilit grup i përket Fifi”, e lidhur me këtë këngëtarja ka reaguar e revoltuar. Ajo ka sqaruar se nuk është me asnjë grup.

Ndërkohë, pas mbarimit të emisionit Fifi është ulur me Sabianin dhe ka folur për situatën e krijuar. Më pas me ta është bashkuar edhe Semi, e cila ka dhënë mendimin e saj.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Me kë grup është Fifi u bë pyetja mbas një jave

Sabiani: Po është e njëjta javë

Fifi: Jo mo bush, nuk ka qenë ajo atë ditë

LEXO EDHE:  Provokon me pamjen e saj/ Fotot më tunduese të modeles seksi

LEXO EDHE:  E quajnë ndryshe “Kim Kardashian meksikane”/ Modelja që çmend meshkujt me format e saj

Sabiani: Ishte ai muhabeti i Donaldit, ti e di shumë mirë…Fifi: Edhe ty të tha shko pyete Fifin, me kë grup është Fifi

Sabiani: Po është e drejta e tij të thojë ca të dojë

Fifi: A nuk është e drejta ime të ndalem edhe ta shoh prej një këndvështrimi tjetër.

Ata kanë vazhduar bisedën, ndërsa iu është bashkuar edhe Semi. Sabiani ka thënë se Iliri nuk është djalë i keq, por Semi ka deklaruar se nuk e pëlqen aspak atë.

“Më vjen shumë keq, por mua s’më pëlqen Iliri”, ka thënë Semi.

Megjithatë vajzat kanë thënë se Iliri nuk është njeri i keq, por nuk u pëlqen mënyra se si luan dhe çfarë thotë në shtëpi./Shqip

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush nuk e ndihmon e ka pisk/ Rudina kërkon ndihmë, çfarë “halli” ka aktorja

Publikuar

-

Nga

“Akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt”/ Rudina Dembacaj i mbyll gojën ndjekësit

Jeta e Instagramit kërkon angazhim të vazhdueshëm, sidomos për vajzat e njohura të cilat janë të apasionuara pas fotografisë.

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive, e cila ndan përherë foto super të kuruara, por së fundmi duket se Rudina ka rënë në hall.

I kanë mbaruar vendet ku të pozojë! Ndaj ka një thirrje për të gjithë:

LEXO EDHE:  FOTOT-WOW/ Aurela Hoxha çmend ndjekësit me format perfekte vetëm pak kohë pas lindjes

LEXO EDHE:  Një nga modelet më sensuale/ Fotot më provokuese të Amber Diamond

Kush di cep të bukur në Tiranë për foto dhe nuk ma thotë është “i sharë”. Faleminderit”, shkruan Rudina Dembacaj./CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

LEXO TE PLOTE