Connect with Us

Pas ndarjes nga Bojken Lako/ Semi Japupaj: Nuk do të lidhem kurrë me një njeri që i përket showbizit

Showbizz

Pas ndarjes nga Bojken Lako/ Semi Japupaj: Nuk do të lidhem kurrë me një njeri që i përket showbizit

Publikuar

-

cna lajm show

Semi Jaupaj është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip, e cila është përfolur gjatë në media për jetën e saj private dhe ndarjen nga Bojken Lako.

Gjatë një bisede me banorët e tjerë, Semi është shprehur se tashmë që ka mundëisnë të zgjedh nuk do të lidhej me një njeri që i përket botës së showbizzit.

Jeta ime private është imja! Unë dhe atë që kisha nuk doja ta tregoja kurrë, por fakti që ai njihej dhe kur dilnim nëpër rrugë dhe bënim foto dhe nxirrni doli që ne ishim bashkë dhe tani që kam mundëisn të zgjehd një njeri nuk do të zgjidhja një njeri që nuk i përket showbizzit”, është shprehur Semi Jaupaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit “Dafinë Moj”.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Songyl detyrohet të ndahet nga Gynej

LEXO EDHE:  Po ndahet nga bashkëshorti?/ Aktorja e famshme "kapet mat" gjatë pushimeve luksoze

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës “Vet e Lype” në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon e zhveshur pranë katedrales/ Arrestohet p*rnostarja ruse

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e filmave për të rritur, Rita Fox është arrestuar nga autoritetet policore në Rusi pasi ka pozuar gjysmë e zhveshur me Katedralen e Kremlinit në sfond.

20 vjeçarja është dënuar për huliganizëm, pas zemërimit që ka shkaktuar tek njerëzit në rrjetet sociale për imazhet e postuara në llogaritë e saj sociale, ku shiheshin monumentet e famshme të Moskës.

LEXO EDHE:  Po ndahet nga bashkëshorti?/ Aktorja e famshme “kapet mat” gjatë pushimeve luksoze

LEXO EDHE:  FOTO - Miriami prezanton Amelin/ Nuk më bësohet që je e vërtetë!Ajo thoshte për ndjekësit e saj në Telegram: “Jam burgosur për 14 ditë. Më kanë dënuar për huliganizëm të rangut të vogël, sipas akuzës së shkruar”.

Por autoritetet ruse ende nuk kanë konfirmuar arrestimin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pret kur del nga tualeti/ Graniti tremb Semin, reagimi i saj nuk duhet humbur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kjo ditë është kthyer në një aksion për banorët e shtëpisë. Në orët e para të mëngjesit, einxhel dhe Sabiani kanë kthyer përmbys shtëpinë dhe kanë fshehur sende të banorëve.Kjo në fakt është një lojë nga e cila do të varet buxheti I ajvës për banorët.

Të gjithë po dyshojnë tek njëri-tjetri për të zbuluar se kush janë personat që kanë realizuar të gjithë rrëmujën.

Por nuk kanë munguar dhe momente të tjera mes banorëve. Së fundi Graniti ka vënë një maskë të frikshme dhe ka trembur keq Semin.

LEXO EDHE:  WOW- Vajzat e “Big Brother Vip” puthen në buzë

LEXO EDHE:  Godet sërish Fjolla Morina/ Pas daljes nga burgu, ndahet nga bashkëshorti?

Sapo ajo del nga tualeti, Graniti i afrohet me maskën në fytyrë dhe ajo mbetet e shtangur nga frika.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE