Connect with Us

“Nuk kam qejf që femra të bëjë shumë për mua”/ Graniti “thumbon” Fifin

Showbizz

“Nuk kam qejf që femra të bëjë shumë për mua”/ Graniti “thumbon” Fifin

Publikuar

-

cna lajme show

Dyshja më e përfolur e momentit është padyshim Fifi dhe Graniti. Të dy ata kanë shprehur edhe pëlqim për njëri-tjetrin.

Mbrëmjen  e djeshme gjatë një bisede Fifi ka bërë disa pyetje për granitin për të mësuar më shumë rreth tij dhe për ta ditur se çfarë kërkon nga partnerja.

Hraniti është shprehur se më së shumti vlerëson sinqeritetin tek një femër dhe të jetë besnike. Këto janë gjërat kryesore.

LEXO EDHE:  Thyen rregullat e “Big Brother”/ Kush janë VIP-at që u dënuan

Fifi vazhdon me një tjetër pyetje: “ Çfarë të tërheq te një femër përveç kësaj pjesës fizike”.

Graniti ka habitur deri diku me përgjigjen e tij dhe është konsideruar edhe si një thumb për Fifin duke qënë se ajo përkushtohet ndaj Granitit : “Nuk kam qejf të bëjë shumë për mua”, është shprehu Graniti./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  Vuante nga një sëmundje e rëndë/ Ndërron jetë ish-banori i Big Brother

LEXO EDHE:  Beniada dhe Arditi i thonë “po” përgjithmonë njëri-tjetrin/ Shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Nuk ka më dyshime/ Me këtë gjest Graniti sapo konfirmoi pëlqimin ndaj Fifit

LEXO EDHE:  Sheila flet pas eliminimit/ Nxjerr dy emrat pretendent që do të fitojnë Big Brother VipPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.LEXO EDHE:  Beniada dhe Arditi i thonë “po” përgjithmonë njëri-tjetrin/ Shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

LEXO EDHE:  Beniada dhe Arditi i thonë “po” përgjithmonë njëri-tjetrin/ Shkëmbejnë puthjen e parë në buzë

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

LEXO TE PLOTE