Connect with Us

Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e “Big Brother” i pëlqen

Showbizz

Nuk është Arditi/ Beniada tregon hapur kush nga djemtë e “Big Brother” i pëlqen

Publikuar

-

/
cna lajm show

Një nga vajzat që bëri më shumë bujë gjatë hyrjes në shtëpinë më të famshme të momentit është Beniada.

Shpësh herë ajo është vëndosur në qendër të vëmendjes edhe për shkak se aludohet rreth pëlqimeve që ajo ka për djemtë që janë pjesë e “Big Brother”.

Ardit është djali me të cilin ajo kalon më shumë kohë dhe mbi të gjitha ndau për më shumë se 10 ditë edhe të njëjtin krevat me të. Kujtojmë se edhe Arditi ka shfaqur pëlqim për Beniadën.

Por Beniada si duket ka pasur pëlqim për një tjetër person aty në shtëpi ndërsa për Arditin dhe Donaldin, me të cilin gjithashu është aluduar u shpreh se nuk i sheh si opsione për të kaluar marrëdhënien në një fazë të re. Si duket ajo ka pasur pëlqim per Elhaidin.

LEXO EDHE:  FOTOT-Pas 4 vitesh mungesë/ Rikthehet Big Brother Vip

‘’Unë nuk jam sipërfaqësore, unë shoh karakterin. Prsh dua të them që me Elhaidin kam pasur një tërheqje nga ana e temperamentit dhe tipit që ai kishte ‘’,- u shpreh Beniada.

Elhaidi u eleminua nga shtëpia dhe kjo deklaratë vjen pasi ai la shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna lajme show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Fotini-Danjelit: Elsamedi të ka marrë buzëqeshjen!

LEXO EDHE:  Ish-konkurentja e “Big Brother": Jam penduar për lidhjenSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndizet debati në Përputhen/ Pas situatës me Erionin, Mikela sulmon Rrushen

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet me tonte të larta dhe ofendime mes vajzave.

Këtë herë protagonistet e një përplasjeje kanë qenë mes Mikelës dhe Rrushes.

Vajzat kanë debatuar me zë të lartë duke i treguar njëra-tjetrës nivelin.Sipas Rrushes , para se të gjykojë të tjerët, Mikela duhet të shohë veten në pasqyrë, pasi po e tregon se çfarë niveli ka duke bërtitur në mes të studios.

LEXO EDHE:  “Tipa të tillë, larg”/ Vazhdojnë thashethemet për Semin dhe Donaldin brenda “Big Brother”

LEXO EDHE:  Fotini-Danjelit: Elsamedi të ka marrë buzëqeshjen!

Nga ana tjetër Mikela është shprehur se Rrushja sa është futur në Përputhen dhe nuk ka të drejtë të tregojë nivelet e vajzave./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë të martën në Big Brother Vip?

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Big Brother Vip parashikon surpriza gjatë mbrëmjes së spektaklit të së martës. Sipas promos së së publikuar në rrjetet sociale, është bërë e ditur se për herë të parë brenda natës do të ketë dy eleminime, pra dy persona do të lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother.

Në nominim janë tre banorët e rinj, Dritani, Egzona dhe Xheisara. Pritet që të ketë shumë diskutime të forta mes banorëve pas situatës së krijuar nga misioni i Beatrix dhe Donaldit, ku Egzona i përjetoi shumë keq akuzat dhe skenat e xhelozisë së këngëtares./ CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE