Connect with Us

Hyseni ka dhuruar makinën e Alvisës?/ Bëhet lëmsh rrjeti

Showbizz

Hyseni ka dhuruar makinën e Alvisës?/ Bëhet lëmsh rrjeti

Publikuar

-

cna lajm show

Historia e Nikut, djalit prej Mirdite ka prekur jo vetëm konkurentët brenda “Përputhen” por edhe të gjithë publikun. Ai rrëfeu se pas një aksidenti me makinë humni një këmbë dhe tani jeton me anën e një proteze.

Nisur nga kjo Hyseni vendosi ti dhuronte Nikut një makinë për të lehtësuar sado pak ditën e tij.

Ky veprim u duartrokit nga të gjithë në studio por në rrjetet sociale ndjekësit kanë zbuluar se Smart-in e kuq që tashmë i përket Nikut me te njejten targe e ka përdorur Alvisa më parë.

LEXO EDHE:  “Jam e vetmja që nuk kam bërë ndërhyrje”/ Sindi sulmon ish konkurentet e Përputhen

Kjo është zbuluar sepse makina duket në video reklamash që ka bërë Alvisa. Si duket pasi janë ndarë makina i eshte kthyer serish Hysenit. Alvisa u perpoq te mos reagonte ne Prime e te shprehej se ju be qejfi.

Këtë mund ta shohim edhe si një vërtetësi të lameve që kanë qarkulluar se ata janë ende bashkë dhe në këtë mënyrë janë dakortësuar që ti jepnin makinën Nikut./CAN.al

cna lajm show

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Boll, po e teproni”/ Einxhel dhe Sabiani “shpërthejnë” ndaj banorëve pas lojës që shkaktoi tension

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e djeshme “Big Brother Vip” ka vendosur që të bëjë një reng për banorët. Einxhel dhe Sabiani të maskuar duhet të ngriheshin natën dhe të shkatëronin shtëpinë. Banorët në këtë rast duhet të gjenin emrin e dy përsonave që ishin shkaktarët dhe emrat e menduar do të paraqiten gjatë spektaklit të sotëm.

Në lidhje më këtë banorët kanë nisur diskutimet, debatet dhe komentet.

Në çdo moment ata janë treguar shumë vigjilentë që të zbulonin emrin e personit që kishte gisht në këtë “mision”. Ky lloj tensioni duket se ka acaruar shumë Einxhel e cila në një moment gjatë darkës ka replikuar me banorët.

LEXO EDHE:  Antonela befason me zgjedhjen e saj/ “Ose Atdheun ose asgjë”

LEXO EDHE:  Video-“Plas” sherri në emision/ Eri i "Përputhet" përleshet në studio televizive‘’E keni marrë më shumë seriozisht seç duhet, po na shihni sikur kemi bërë ndonjë krim. Qetësohuni’’, tha Einxhel.

Në të njëjtin mendim ishte edhe Sabiani i cili u shpreh:

‘’Boll diskutuat për këtë gjë, po hamë bukë dhe nuk dua të dëgjoj më këtë diskutim’’, tha Sabiani nga ana tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Transformimi drastik i Iva Alikos/ Modelja tregon muskujt me bikini

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iva Aliko i ka befasuar të gjithë me transformimin e saj. Ylli i Instagramit, është shpallur kampione në bodybuilding, duke u kthyer nga një modele seksi me forma shpërthyese në një modele fitnessi me muskuj.

Së fundi Aliko i ka vënë flakën rrjetit ku pozon me bikini duke treguar qartazi ndryshimin drastik në pamjen e saj.

LEXO EDHE:  “Jam e vetmja që nuk kam bërë ndërhyrje”/ Sindi sulmon ish konkurentet e Përputhen

LEXO EDHE:  “Nuk ia kam idenë thotë ai”/ Me fustanin e shkurtër ngjitur në trup, Jasmin çmend ndjekësit

Nuk kanë munguar as fotot e Alikos ku shafqet tërësisht nudo duke treguar format e saj perfekte./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by IVA ALIKO🦀 (@iva.aliko.official)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Qetësohet situata mes Granitit dhe Fifit/ “Sa mirë që s’të njohin të tjerët siç të njoh unë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes Granitit dhe Fifit është qetësuar pas debateve të krijuara një ditë më parë me banorët dhe me njëri-tjetrin.

Ata kanë vendosur që të mbeten shokë, dhe Graniti ka treguar se nga tani e tutje do të qëndroj njësoj me të gjithë banorët e tjerë, duke i dhënë vetes mundësin të tregojë veten siç nuk ka mundur deri më tani.

LEXO EDHE:  Sindi në një lidhje pas daljes nga Përputhen/ Zbulon arsyen pse nuk e tregon të dashurin dhe jep këshilla

LEXO EDHE:  “Nuk ia kam idenë thotë ai”/ Me fustanin e shkurtër ngjitur në trup, Jasmin çmend ndjekësitPavarësisht kësaj raporti i tyre vijon të jetë i njëjtë. Teksa qëndrojën në pjesën e jashtmë të shtëpisë, Graniti dhe Fifi në qetësi të plotë i rrëfejnë njëri-tjetrin se është gjë e mirë që e njohin njëri-tjetrin më mirë se të tjerët.

“Shyqyr që s’po të njohin tjerët siç të njoh unë”, shprehet Graniti, ku me të njëjtën frazë ia kthen edhe Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE