Connect with Us

FOTOT-E kuqe flakë/ Antonela e “Përputhen” poston foton seksi

Showbizz

FOTOT-E kuqe flakë/ Antonela e “Përputhen” poston foton seksi

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha është një nga ish konkurentet më të përfolura të “Përputhen”.

Edhe pas daljes nga emisioni ajo vazhdon të jemtë në qendër të vëmendjes.

Me anën e postimeve në Instagram ajo n aka treguar se ndodhet me pushime në Dubai. Pas shumë aludimesh se kush e shoqërontë Antonelën ajo zbuloi se ndodhet atje me nënën e saj.

LEXO EDHE:  FOTO-Me bikini minimaliste/ Modelja 25 vjeçare "çmend" ndjekësit

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e veshur me një fustan të kuq pas trupit që i ekspozon këmbën. Ajo duket shumë elegante dhe e kuruar deri në detaj.

cna lajm show

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bleona rikthehet në Shqipëri/ Ja në cilin program televiziv do e shohim si opinioniste

Publikuar

-

Nga

“Love Story” do të nisë transmetimin në Tv Klan më datë 15 nëntor, në orën 20:10.

Përgjatë këtyre javëve produksioni ka zbuluar pak nga çfarë do të shohim të hënën në ekran, që nga Love Story Daily e deri te emrat e njohur që do jenë pjesë.Faqja zyrtare e Love Story në Instagram ka treguar dhe emrin e opinionistit të tretë. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Bleona Qeretin.

LEXO EDHE:  FOTO-E dashura seksi e Rinianit nxeh rrjetin, tregon gjoksin bombastik

LEXO EDHE:  FOTO-Me bikini minimaliste/ Modelja 25 vjeçare "çmend" ndjekësit

Këngëtarja shqiptare rikthehet në Tiranë pas një periudhe të gjatë mungese, por këtë herë është dashuria ajo që e sjell në vendlindje./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video/ E bija feston ditëlindjen e 10-të, Aurela Gaçe i organizon festën e paharruar

Publikuar

-

Nga

Grace, vajza e këngëtares shumë të dashur për publikun Aurela Gaçe, ka festuar 10 vjetorin e lindjes.

Ndërkohë Aurela është kujdesur t’i organizojë një festë të paharruar. Këngëtarja ka ndarë disa momente edhe në Instagram, shoqëruar me një dedikim prekës për të bijën.

“10 vjet me ty Grace im, bekimi i parë i dy familjeve. Nuk po shkruaj gjithë çfarë ndjen zemra ime si nënë, ndjesitë e çuditeshme qysh kur mësova se brenda meje rritej një zemër e vogël, momentin kur e mora në krahë për herë të parë, se do të duhej të shkruaja shumë gjatë, por ka 10 vjet që jeta ime mori kuptimin më të bukur, më me vlerë.

10 vite, e bekuar me Grace (Hirin e Perëndisë). Mbrëmë ajo festoi mes shoqeve e shokëve te klasës, e sigurisht me shoqet që janë rritur bashkë ne lagje, me familjet bashkë, e uroj me zemër që gjithë fëmijet të jenë te bekuar e rrethuar me dashuri. Përgjigjia e çdo hapi në jetë, dashuria”, ka shkruar Aurela në postimin e saj. /CNA.al

LEXO EDHE:  “Shpirti im e di se ç’po heq”/ Tea nuk mban më, i nxjerr të “palarat” Olsës

LEXO EDHE:  FOTO-Infermierja seksi e Përputhen çmend ndjekësit/ Tregon të pasmet bombastike

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka ngel bebe, e papjekur”/ Beniada dhe Arjola thashetheme për Beatrix

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas takimit të Kledit dhe Beatrix, banorët kanë vijuar me komentet rreth sjelljes së saj. Trixa u shpreh se është ndierë në siklet pas ftesës së marrë nga Kledi, pasi kishte kuptuar se ky i fundit kishte një tërheqje ndaj saj.

Sot Arjola dhe Beniada kanë komentuar sjelljen e saj ndaj Kledit. Sipas dy vajzave Beatrix është e papjekur dhe sillet si një fëmijë. “E kuptoj, ka ngel bebe”, ka thënë Arjola.

“Është e vogël. Edhe pse është 27 vjeç sillet si 20. Mosha nuk e bën pjekurinë”, është shprehur Beniada.

LEXO EDHE:  FOTO-Me bikini minimaliste/ Modelja 25 vjeçare “çmend” ndjekësit

LEXO EDHE:  Upss/ Plas debati mes nënës së Antonelës dhe LedianësNdërkohë Kledi nga ana tjetër ka thënë se nuk e dinte që jo ishte vënë në siklet për këtë arsye.

Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit”, shprehet Kledi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE