Edhe këtë nuk e prisnim/ Banori i “Big Brother” del nga vetja, shfrenon gojën

18 Tetor 2021, 10:32, Lifestyle CNA
Edhe këtë nuk e prisnim/ Banori i “Big Brother” del nga

Jemi mësuar tashmë që të ndjekim banorët e ?Big Brother? duke diskutuar, debatuar dhe shpesh herë duke dale nga vetja.

Kjo sepse mbase harrojnë që janë plot  24 orë të monitoruar nga kamerat dhe dalin përsëri në origjinë.

Një moment deri diku i sikletshëm është kapur nga kamera. Teksa dritat jane fikur, Arditi ka shkuar drejt Ilirit duke i kerkuar cakmak. Ai i eshte drejtuar me frazen:

Arditi:?O lider, me jep nje cakmak?.

Nuk dihet përse por Iliri ka dalë nga vetja dhe dëgjohet teksa i thotë:

?Mos me çaj k***n mua, ti ul breket në vend?.

Arditi nuk ka reaguar keq por e ka marre duke qeshur dhe e ka anashkaluar, ndërkohë që Iliri nga ana tjetër është dukur mjaft serioz./CAN.al

Lajmet e fundit nga