Connect with Us

Dyshja më e përfolur e momentit/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Fifin: “Mos ju ngjit Granitit me zor”

Showbizz

Dyshja më e përfolur e momentit/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Fifin: “Mos ju ngjit Granitit me zor”

Publikuar

-

cna lajme show

Afrimiteti dhe marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit është momentalisht ndër më të komëntuarat në median rozë. Përflitet se mes tyre është duke u krijuar një lidhje dashurie por ka edhe nga ata që dyshojnë se e gjitha është një lojë mes tyre për të bërë më shumë zhurmë dhe për të qenë në qendër të vëmendjes.

Komentohet pafund se Granitit po “përdor” këngëtaren që të rezistuar më shumë kohë brenda shtëpisë. Nga ana tjetër përflitet se Fifi po kërkon vetëm vëmendje nga publiku dhe shfrytëzon lidhjen  me Granitin.

LEXO EDHE:  “Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Ndjekësit kanë vënë re diçka dhe nuk kanë nguruar tja venë në duke Fifit. Sipas tyre ajo u ngjitet Granitit me zor.

Kjo i ngjitet me zor. Graniti i rrinte afër si shok ndihej mirë por kjo filloi ta shohë si të dashur, e zuri halli Granitin”, shkruan njëri prej komentuesëve.

Gjithësesi është ende shpëjt për të thënë me siguri nëse realisht ka diçka mes tyre apo do ketë në të ardhmen./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bëhuni gati për super hit/ Tayna dhe Ledri publikojnë sonte këngën e re

Publikuar

-

Nga

Pas bashkëpunimit në këngë “A je”, Tayna dhe Ledri do të rikthehen sërish me një bashkëpunim të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetet sociale, ku ka zbuluar edhe titullin e këngës.

“Hala” është titulli i këngës së re të Taynës dhe Ledrit, e cila do të publikohet sonte rreth orës 20:00.

LEXO EDHE:  Afrimiteti i Semit dhe Donaldit në Big Brother Vip/ Flet për herë të parë Bora Zemani: Mos shpifni

LEXO EDHE:  Fiorentina i ankohet Olsit: Ti nuk më puth siç puth Musa DonënKujtojmë se kënga “A je” e dy reperëve ka më shumë se 40 milionë klikime në Youtube./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dua të dal jashtë se po të lëndoj ty”/ Fifi emocionon Granitin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata një natë më parë ka qenë shumë e tensionuar mes Fifit dhe Granitit. Ky i fundit ka kërkuar të dalë nga shtëpia pas përplasjes me të gjithë banorët.

Gjatë mbrëmjes, Big Brother krijoi një lojë me shishe, ku banorët duhet tu drejtonin pyetje njëri-tjetrit.Graniti ka pyetur Fifin se cilin prej banorëve do ta shohë jashtë dhe pse. Fifi i është përgjigjur duke thënë se do të shohë jashtë veten pasi po e lëndon atë.

LEXO EDHE:  WOW- Vajzat e “Big Brother Vip” puthen në buzë

LEXO EDHE:  Rikthehet Xheni, ish-banorja jep lajmin se është fejuar

Kjo përgjigje ka emocionuar Granitin, i cili ka mbetur pa fjalë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasja e Granitit me banorët/ Fifi: 13 vetë kundër tij, jam e zhgënjyer nga të gjithë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmjen e kaluar ka patur debatet të ashpra mes Granitit dhe banorëve. Të gjithë janë kthyer kundër tij, duke e sulmuar përsa i përket raportit të tij me Fifin.

Sipas Granitit, raporti me Fifin e ka penalizuar në lidhje me banorët e tjerë, të cilët sërish i ka vënë në dukje se e ka përdorur Fifin për lojë.

Pas debatit me të gjithë banorët, Graniti mori vendimin për të dalë nga shtëpia pasi e ndjente veten si ta padëshiruar brenda në shtëpi.Më pas, Iliri, Sabiani dhe Kledi e kanë bindiur Granitin të qëndrojë. Situata ka shqetësuar shumë Fifin, e cila në një bisedë me Beatrix është shprehur se nuk ishte normal situata e ndodhur më parë, ku 13 vetë iu sulën Granitin.

LEXO EDHE:  WOW- Vajzat e “Big Brother Vip” puthen në buzë

LEXO EDHE:  Afrimiteti i Semit dhe Donaldit në Big Brother Vip/ Flet për herë të parë Bora Zemani: Mos shpifni

Sidomos ai muhabeti që u bë, 13 vete në krye atij. Ishte diçka e padrejtë prej tyre, jam shumë e zhgënjyer nga ata. 10 minuta më parë je i padëshirueshëm, pasi Graniti mori valixhet, gjithë ne të duam”, shprehet Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE