Connect with Us

“Dua ta kem lirinë time”/ Sheila, Semi dhe Donaldi diskutojnë për xhelozinë

Showbizz

“Dua ta kem lirinë time”/ Sheila, Semi dhe Donaldi diskutojnë për xhelozinë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj, Sheila Haxhiraj dhe Donald Veshaj kanë diskutuar në shtëpinë e Big Brother Vip për xhelozinë në një marrëdhënie.

Mes tyre ka patur përplasje mendimesh pasi, Sheila është shprehur se do të ketë lirinë e saj në një lidhje.

Dua të kem lirirnë time“, ka thënë Sheila por ka shtuar se edhe duhet të jesh xheloz për partnerin.

LEXO EDHE:  Lanë pa fjalë shqiptarët/ Këngëtaret që u puthën në buzë me vajza para ekranit

Nga ana tjetër Donaldi nuk e quan toksike faktin që i kërkon partenres një foto apo të dijë vendin se ku ndodhet.

Ndërsa Semi shprehet se nuk është territoriale pasi ia di vlerat vetes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk janë të gjithë si ty”/ Roza Lati ‘shpërthen’ kundër Bietës: Nuk ta marr burrin

Publikuar

-

Nga

FOTOT-Roza Lati i vë “flakën” Instagramin/ Shfaqet më seksi se kurrë

Para pak kohësh Roza Lati ishtë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” të moderatores Bieta Sulo. Ajo ishte e ftuar për të folur në lidhje me një set fotografish të realizuara nga Roza por rrjedha e bisedës ndryshoi dhe Roza shpesh herë është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar në atë intervistë.

Si duket Roza nuk e ka harruar këtë përplasje, ditën e djeshme ajo u shpreh  për Bieta Sulon:

LEXO EDHE:  Iliri flet për Donaldin/ Ndjekësit “shpërthejnë” kundër tij: “Le nam o njeri”

LEXO EDHE:  Xhelozia e tepërt është sindromPashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “- ka treguar Roza./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dikur shokë të ngushtë/ Çfarë ka ndodhur mes Andit dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Andi Shehi dhe Mevlan Shaba kanë qenë dy nga konkurrentët kryesor të Për’puthen dy, e përveç kësaj dhe shumë miq.

Ata dilnin shumë shpesh me njëri-tjetrin në rrjete sociale, por pas daljes së Andit nga programi kjo gjë u rrallua dhe te ndjekësit lindën dyshime mbi marrëdhënien e miqve.

Dje Andi ka zhvilluar një interaktivitet me ndjekësit në Instagram e në InstaStory Andi u pyet nëse vazhdon shoqëria me Mevlanin.

Ai u përgjigj: Vazhdon respekti.Andi, gjithashtu në një intervistë kur po zhvillonte një lojë e pyetën se kë do zgjidhte midis Mevlanit dhe Atdheut e ai na habiti me përgjigjen e tij. Andi tha se po ti bëhej kjo pyetje më parë do nxehej, pasi askënd se vendoste me Mevlanin, por tani zgjedh Atdheun, pasi me Mevlanin ka pasur një hatërmbetje dhe gjërat janë ftohur.

LEXO EDHE:  3 vite pa e parë/ Babai i Semit e surprizon në Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Semi tregon gabimin që ka bërë me Bojkenin/ "Dua të kem një jetë timen"

Nga ana tjetër Mevlani asnjëherë nuk ka diskutuar mbi këtë situatë dhe ka thënë se secili ka angazhimet e veta, prandaj nuk janë bashkë si më parë.

Kujtojmë se Andi ka shumë miqësi dhe me Hysenin, një ndër personazhet më të bujshme të sezonit të tretë. Ai e ka mbështetur Hysenin në situatën me Alvisën dhe ka shprehur se i njeh personalisht dhe është i sigurt se nuk ka pasur dhunë midis tyre, raporton Kosovarja.

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Do vazhdojë njohjen me Arditin pasi të dalë nga shtëpia/ Reagon nëna e Beniadës: Asaj nuk i intereson njeri atje brenda

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ardit Çuni ka qenë i ftuar në “Fun Club” ku ka folur rreth eksperiencës së tij brenda “Big Brother Vip”.

Kujtojmë se ai kishte një marrëdhënie shumë të mire me Beniadën. Madje, mes tyre ata kanë thënë që edhe pas daljes së Beniadës nga shtëpia do vazhdojnë njohjen e tyre jashtë.

Në një lidhje live për ‘Fan Club’ ishte edhe mamaja Beniadës,

Linda Nishani, e pyetur nëse e shihte Arditin si një partner të ardhshëm për vajzën e saj u shpreh se vajza e saj tashmë është e rritur dhe mund të zgjedhë vet, ndërsa nga ana tjerër Arditin e cilëson si një djalë të mrekullueshëm, por vetëm kaq! Më tej ajo shtoi se ka kuptuar se Beniada nuk ka asnjë pëlqim atje brenda.

LEXO EDHE:  “Dashuri Toksike” me protagonist Donald Veshaj/ Elgit Doda publikon këngën e re

LEXO EDHE:  Foto/16 ndarjet më shokuese të 2017-ësTë them të drejtën Beniada është 30 vjeçe dhe nuk është e vogël që unë ta mësoj. Arditi është një djalë i mrekullueshëm, me kulturë por dua të them që nuk mund të jap këshilla vajzës time, por megjithatë them unë që kur ka hyrë brenda në BBV ka thënë që nuk më intereson asnjeri dhe nuk e di se çfarë mund të ndodhi”, shprehet mamaja e Beniadës, ndërkohë Arditi i kthehet:

Arditi: E kemi lënë që do njihemi jashtë, or kjo nuk nënkupton që do njihemi më tepër se shokë, mund të ketë diçka por duhet parë kur të dalë Beniada.

Linda Nishani: E le në dëshirën e fëmijës tim, nuk është 17 vjeçe, vendos vetë./CNA.al

LEXO TE PLOTE