Connect with Us

“Si u ndjeve në dush, u fërkove”/ Fifi vë në siklet Granitin, xheloze sërish për Semin

Showbizz

“Si u ndjeve në dush, u fërkove”/ Fifi vë në siklet Granitin, xheloze sërish për Semin

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Skenat e xhelozisë së Fifit për Granitin nuk kanë munguar as ditën e sotme. Dhe shkaku i xhelozisë është sërish Semi.

Këtë herë Fifi e pyet pse është larë në dush në të njëjtën kohë me Semin.

Graniti nga ana tjetër është shprehur se nuk asgjë të keqe pasi janë vetëm shokë.

Si u ndjeve në dush, a u lave mirë, a u fërkove vetë? A ia fërkoj ndonjëri shpinën?”, e ka pyetur Fifi.

Ndërkohë që Graniti i përgjigjet: “Uaa kaq thellë ka mbrri xhelozia”.

Kujtojmë se që në momentet e para të hyrjes në Big Brother Vip është parë një afrimitet mjaft i madh mes dyshes. Tashmë ato lakohen si një çift i mundshëm edhe pse ende nuk kanë marrë vendimin për të krijuar një lidhje bashkë në Big Brother.

LEXO EDHE:  Si të lidhni shallin

Gjithashtu ka shumë reagime dhe dyshime rreth dyshes, pasi të shumtë janë ata që nuk e besojnë se Graniti ka të njëjtin pëlqim si Fifi ndaj tij./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT- Leku letër/ Modelja shqiptare vishet e gjitha me “Prada”

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më simpatike të showbizit shqiptar Arta Elezaj nuk nguron që herë pas here të tregojë luksion që e rrethon.

Ajo shihet gjithmonë e veshur me rroba super firmato, aksesorë, makina të shtrenjta dhe gjithmonë e kuruar deri në detaj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në të cilën duket kokë e këmbë e veshur me markën e njohur “Prada”.

LEXO EDHE:  Mateus Frroku në një lidhje dashurie/ Flet për vajzën që i ka “rrëmbyer” zemrën

LEXO EDHE:  Mbaroi!/ Majk sqaron lidhjen me Melitën me anë të akuzave të fortaFotoja është pëlqyer dhe komentuar pafund nga ndjekësit e saj. Ajo shpesh herë poston foto shumë provokuese në rrjetet sociale ku numëron një numër të madh ndjekësish.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

24 orë që prej publikimit/ Bashkëpunimi i Ledrit dhe Taynës arrin rekord shikueshmërie

Publikuar

-

Nga

Tayna dhe Ledri Vula janë bërë bashkë dhe kanë sjellë në treg një projekt të ri i cili po rezulton shumë i suksesshëm.
Kënga e cila titullohet “Hala” është pëlqyer shumë nga ndjekësit e dyshes dhe vetëm në një ditë ajo ka aritur mbi 1 milion klikime.
Lajmi është bërë i ditur nga vetë reperja Kosovare e cila e ka ndarë këtë lajm më ndjekësit e saj në Instagram.

LEXO EDHE:  Si të lidhni shallin

LEXO EDHE:  E mbajtën të fshehtë, Genta e BB flet për herë të parë për lidhjen me Olsi KlosinKujtojmë se Ledri dhe Tayna kanë bashkëpunuar edhe më parë. Në vitin 2018 ata sollën së bashku këngën “A je”, cili numëron mbi 40 milionë klikime në YouTube./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben zemrën Sarës/ Shkëmbejnë përqafime gjithë kohën

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së djeshme pjesë e “Big Brother Vip” u bënë dy Dj. Të dy djemtë janë nga Kosova, Arbër Gumnishta dhe Pajtim Krasniqi.

Kujtojmë gjithashtu se Arditi është larguar me shumicë votash.  Ai ishte në nominim bashkë me Donaldin.

Duket se Pajtimi po arrin të rrëmbejë vëmendjen e njësës prej vajzave brenda shtëpisë . Bëhet fjalë për Sara Berishën.

Ashtu si u shpreh edhe në klipin prezantues DJ Pm, Pajtim Krasniqi po arrin ta ‘çelë’ Sarën.

LEXO EDHE:  Mateus Frroku në një lidhje dashurie/ Flet për vajzën që i ka “rrëmbyer” zemrën

LEXO EDHE:  Mateus Frroku në një lidhje dashurie/ Flet për vajzën që i ka "rrëmbyer" zemrën

Shpesh herë ata janë parë në shtëpi duke shkëmbyer përqafime të ngrohta me njëri-tjetrin.Afrimiteti mes tyre u vu re që në momentin kur DJ Pajtimi hyri në shtëpi dhe pas spektaklit ata nisën të bisedonin me njëri-tjetarin, madje ai i ka mbajtur edhe dorën Sarës teksa ajo flinte gjumë./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE